Pro naši partnerskou společnost, která se zabývá vývojem, podporou a údržbou ekonomických informačních systémů., hledáme vhodného kandidáta na pozici JScript designer.

Náplň práce:

  • Implementace změnových požadavků do informačního systému sloužící pro správu životního pojištění.
  • Vývoj probíhá převážně v JScriptu v menší míře v PCL (C#).

Požadujeme:

  • SŠ,VŠ vzdělání s praxí - seniorní vývojář.
  • Zkušenosti s objektově orientovaným vývojem a objektového modelování UML.
  • Znalost skriptovacích jazyků a technologie .NET (C#).
  • Znalost MS SQL.
  • znalost XML, HTML, JavaScript (JScript), VBscript.
  • Spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, dobré vyjadřovací schopnosti (písemnou i ústní formou).
  • Schopnost odvozovat logické závěry, ochota učit se a přizpůsobovat se změnám.

Nabízíme:

  • Práci na zajímavém projektu.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké benefity.
  • Místem výkonu práce je Praha 4 (metro C).

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Databázový specialista, Java vývojář, UX designer, SW architekt, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.