Uvidíš-li někde obrázek budovy, která se má v budoucnu postavit, je zde velká šance, že tento obrázek byl vytvořen pomocí Corona Renderer (https://corona-renderer.com/). To, co na začátku bylo pouze bakalářskou prací jednoho z našich kolegů, vyústilo v založení české firmy Chaos Czech (dříve Render Legion). V našem týmu máme zhruba 20 vývojářů a vše funguje na stejných principech jako na začátku – bez tradičního korporátního balastu. Budeme proto rádi, když se k nám připojíš a pomůžeš nám uskutečnit naše další velké plány.

Fullstack Web Developer (PHP/Nette/JS/jQuery/CSS/Sass)

Jaká bude Tvá náplň práce?

  • Rozšiřování, zlepšování a udržování naší webové prezentace a licenčního serveru (corona-renderer.com, corona-academy.com, corona-renderer.com/blog, forum, wiki).
  • Spojování API, integrování systémů třetích stran (FastSpring, 2Checkout, Google, Freshdesk, Mailchimp).
  • Vytváření interních nástrojů.
  • Psaní jednotkových testů, udržování kvality kódu.

S čím pracujeme?

  • PHP (Nette, WordPress).
  • JavaScript (vanilla, jQuery, Angular, Node.js).
  • CSS (Sass, gulp.js).
  • Nette Tester, Mockery (jednotkové testování).
  • PHP Static Analysis Tool, PHP_CodeSniffer (CI).
  • Shell, Docker, Prometheus.
  • GitLab, Simple Machines Forum, DokuWiki.

Co od Tebe očekáváme?

  • Produkční zkušenosti s PHP framework(y).
  • Další skriptovací jazyk výhodou.
  • Schopnost pracovat v týmu, přijímat a podávat konstruktivní kritiku, přizpůsobit se stávající konvenci psaní kódu a pracovním postupům.
  • Schopnost následovat KISS a YAGNI principy a vhodně vybírat míru složitosti řešení.
  • Český/slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
  • Znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě.

Co za to nabízíme?

  • Malý tým, ve kterém je dostatek prostoru pro vlastní kreativitu.
  • Různorodou práci se skvělými kolegy.
  • Mzdu odvíjející se od zkušeností.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost profesního růstu souvisejícího se současným a neustálým růstem celého týmu.
  • Možnost vzdělávání ve formě kurzů a zajímavých přednášek developerů.
  • Sick days, extra dny dovolené navíc, home office, firemní obědy, relaxační místnost a malou posilovnu přímo v kanceláři, teambuildingy (laser game, motokáry, ...).

Pokud Tě náplň práce zaujala a splňuješ uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašleš svůj životopis a krátký průvodní dopis (oboje preferovaně v angličtině).

Společnost
Chaos Czech a.s.
Adresa
Karlovo náměstí 288/17, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webdesigner, Webmaster, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Chaos Czech a.s., Kristýna Bártová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.