Staňte se součástí mezinárodní společnosti se stabilní pozicí na retailovém trhu. PANDORA oslavuje ženy tím, že jim nabízí příležitost k osobnímu vyjádření díky široké paletě vysoce kvalitních a originálních šperků za dostupné ceny.

Store manager PANDORA - Praha

Pro naše prodejny v Praze hledáme zkušené kandidáty na pozici Store Manager, kteří mají rádi obchod, jsou dynamičtí a ambiciózní.

Angličtina, zájem o krásné šperky a módu je nutností. Pokud jste navíc komunikativní, týmový hráč a máte chuť se rozvíjet v oblasti šperků ve stabilní firmě, pak hledáme právě Vás.

LOKALITA : Praha

POZICE : STORE MANAGER

NÁPLŇ PRÁCE :

  • Každodenní kontakt a komunikace se zákazníkem
  • Péče o vzhled a chod prodejny
  • Prezentace výrobků dle standardů značky
  • Udržování přátelských vztahů se zákazníky i se spolupracovníky
  • Vedení a rozvoj týmu
  • Dosahování stanovených výsledků prodeje
  • Zaměření na výsledky a sledování KPI´s
  • Školení prodejního týmu

CO POŽADUJEME :

  • Zkušenosti s vedením zaměstnanců na obdobné pozici min. 1 rok
  • Zkušenosti s prodejem min. 2 roky
  • Aktivní přístup a samostatnost
  • Schopnost a chuť motivovat vést svůj tým
  • Zodpovědnost za svěřený tým a prodejní výsledky
  • Anglický jazyk ; další jazyky velkou výhodou
  • Komunikativnost, proaktivita a flexibilita

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT :

  • Práce s žádaným luxusním zbožím
  • Pravidelná školení rozvíjející znalosti o produktu, prodejních taktikách a ekonomické strategii
  • Přátelský kolektiv a zaměstnání pro stabilní mezinárodní společnost, která je lídrem na trhu
  • Práce na hlavní pracovní poměr s možností dlouhodobé spolupráce
  • Fixní plat a bonusovou složku mzdy, dle plnění strategických cílů
  • Motivační benefity : Multisport karta, příspěvek na stravování (stravenky), sleva na produkty, variabilní pracovní doba, bezplatné zaučení v oboru, pravidelné motivační soutěže

Společnost
Pandora Jewelry CR s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 36 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pandora Jewelry CR s.r.o., Barbora Majerová