Nejsme jen výrobci a návrháři, jsme hlavně TVŮRCI! To je naše konkurenční výhoda.
Řídíme se mottem: „Dát klientovi více, než čekal“
Chceš každý den pracovat na jedinečných projektech pro Českou Republiku i celou Evropu? Jsme společnost s 23ti letou zkušeností v oboru in-store designu, výroby POS, brandingu a staveb.
Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává a makáme na tom být den ode dne lepší.

Kreativní vývojář v Inventoru

KONSTRUKTÉR/KA - kreativní, různorodá práce

Náplň práce:

  • Vytváření modelů a výkresové dokumentace ve 3D softwaru (nejlépe v Autodesk INVENTOR 2017)
    Spolupráce s designery
    Komunikace s týmem produkčních
    Spolupráce při vytváření výrobní technologie
    Přímý kontakt s výrobou při vývoji prototypů
    Profesní zaměření:
  • Konstrukce nábytku (preferujeme)
    Ocelové konstrukce (profily, plechy, technologie svařování)
    Zpracování plastů (dělení a obrábění, znalost deskových materiálů)
    Znalost výrobních a montážních postupů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
    Praxi na pozici konstruktéra nábytku, ocelových konstrukcí nebo plastů alespoň 3 roky
    Aktivní práce s 3D softwarem (nejlépe v Autodesk INVENTOR od verze 2012)
    Aktivní práce s 2D softwarem (nejlépe v AutoCAD)
    Zkušenost s grafickým softwarem COREL výhodou
    Praxe v konstrukci nábytku výhodou
    Znalost výrobních technologií nábytku a lehkých svařovaných konstrukcí
    Samostatnost, zodpovědnost a profesionalitu
    Komunikativní a pozitivně směřovanou osobnost
    Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Kreativní práci na prestižních zakázkách – vaše dílo bude vidět
    Spolupráci s týmem profesionálů – designérů, konstruktérů, technologů
    Přátelský tým a příjemnou pracovní atmosféru

Společnost
MORIS design s.r.o.
Adresa
Tiskařská 612/4, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.