Máte zkušenosti s property či facility managementem, komunikační a vyjednávací dovednosti Vám nejsou cizí? Studoval jste školu technického směru, vlastníte řidičský průkaz a splňujete vyhlášku 50/1978 Sb.?

Tak právě Vás hledáme na pozici TECHNICKÉHO MANAŽERA pro svěřený region do naší společnosti zabývající se technickou správou a údržbou nemovitostí.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zodpovědnost za svěřený tým
- Zodpovědnost za provoz a údržbu svěřeného portfolia nemovitostí
- Zpracování nabídek na nutné opravy
- Dohled nad termíny revizí
- Spolupráce s jednotlivými dodavateli
- Nábor nových zaměstnanců
- Pravidelný reporting

Požadavky:

- Čistý trestní rejstřík
- Řidičský průkaz sk. B
- VŠ/SŠ v technickém směru (stavební obor je výhodou)
- Praxe v oblasti property/facility managementu
- Kvalifikace pracovníka dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
- Pečlivost, spolehlivost, diskrétnost
- Časová flexibilita - podmínkou
- Anglický jazyk nebo jiný jazyk - výhodou

Nabízíme:

- Motivující platové ohodnocení
- Práci ve stabilní národní společnosti
- Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
- Mobilní telefon, notebook, firemní automobil

- POZOR - místo pracoviště je pouze sídlo naší firmy. Místem výkonu práce je celý svěřený region (na výběr několik možností dle bydliště) s občasnými návštěvami sídla v Říčanech.

Nástup možný dohodou.

Pro zařazení do výběrového řízení zasílejte své životopisy.

Společnost
RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
Adresa
U Mostu 1867/2, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Služby, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Technický ředitel/manažer, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o., Eva Šotkovská
00420 724 035 663