Jsme rodinná firma zakládající si na osobním přístupu s počtem zaměstnanců 30+. Nabízíme práci v mladém kolektivu s velkými cíli a výbornými výsledky. Vyvíjíme vlastní softwarový produkt GOAL SPORT software, který dodáváme mimo většinu českých klubů hlavně do zahraniční, a to na ty největší kluby a ligy na světě. Aktuálně působíme na více než 150 stadionech ve 28 zemích světa.

C++vývojář

C++ vývojář

Co u nás budeš dělat?

Společně s Pavlem (šéfem vývoje, primárně backenďákem), Michalem (frontend) a Davidem (backend) pracovat na vývoji systému Playout - největšího z našich systémů, který zodpovídá za správu obsahu na jednotlivých obrazovkách na stadionu (perimetry, kostka).

Budeš dělat (podle tvého zaměření) buď na backendu, kde budeš pracovat s médii a a zpracováním streamů v reálném čase, nebo na frontendu, kde budeš vytvářet ve spolupráci s našim UX týmem rozhraní tak, aby přesně odpovídalo požadavkům uživatelů.

Kompletní návrh, analýzu, implementaci i testování. Nemusíš (ale můžeš) se věnovat i hardware, na samotné nasazení a podporu už máme tým.

Co je u nás pro tebe jako vývojáře zajímavého?

Tvoje práce je vidět - Máme víc než 150 stadionů v 28 zemích a tak velkých akcích jako je FIFA, UEFA nebo třeba MS v hokeji. Rozhraní, které vytvoříš bude zprostředkovávat obsah milionům diváků po celém světě.

Děláš na tom, co je ti nejblíž - V týmu jsme často univerzálové a jsme schopni vykrýt jak backend, tak frontend. Můžeš dělat na té části, která je ti blíž a které víc rozumíš.

Neřešíme drobnosti - Nepotrpíme si na procesy a neřešíme, jestli jsi přišel v 9 nebo 11, když jsi byl u doktora, důležité je pro nás, že odvedeš dobrou práci

Máš v týmu slovo - Pokud chceš něco změnit, upravit nebo pohnout, máš k tomu možnost. Fungování týmu se přizpůsobuje lidem v něm a neurčují ho manažeři (“nad tebou” je jen šéf vývoje a majitel).

Jsme blízko uživatelům - Nestane se ti, že bys dostal nejasné zadání a nebyl by nikdo kdo ti zodpoví otázky. Návrhy vytváří náš UX tým a kromě nich je ti k dispozici naše podpora se zkušenostmi z terénu, nebo se můžeš podívat jak to chodí přímo na stadionu.

Co po tobě chceme?

Máš za sebou zkušenosti s větším projektem - Nepotřebujeme deset let zkušeností, ale chceme absměl za sebou víc než školní projekty. Primárně proto, aby sis uměl představit co jak trvá, rozvrhnout si práci a pracovat udržitelným způsobem (nevytvářet kód, který hned přepíšeš).

Vyznáš se v GITu a podpůrných technologiích - Pracujeme v gitlabu a nemáme problém tě zaškolit, ale chceme abys věděl co je commit, branch a merge.

Pracoval jsi v C++ nebo jiném OOP jazyku - Určitě je nejlepší, pokud jsi dělal přímo v C++, ale pokud máš dost zkušeností s objektovým návrhem a přemýšlením a zvládneš se rychle přizpůsobit, jiný podobný jazyk nám stačí.

Z čeho budeme nadšení?

Máš zkušenosti se zpracováním médií v reálném čase - Práce s daty v reálném čase, na které třeba visí přenos mistrovství světa je hodně jiná, než správa informačního systému. Jestli se orientuješ ve formátech videa (říká ti něco H.264, H.265, JPEG nebo GPUJPEG) nebo jsi už dokonce řešil práci se streamy, budeš u nás jako doma.

Jsi hardwarový nadšenec - Pokud budeš chtít dostaneš se blízko k špičkovému hardwaru. Od high-end CPU sestav (AMD EPYC, Intel Xeon), přes nVidia GeForce a Quadro grafické karty až po profesionální audio HW (Presonus, Focusrite, ESI...).

Umíš dělat s Qt frameworkem - Primárně navrhujeme věci v Qt a reálná zkušenost ti určitě pomůže se rychleji zaběhnout.

Máš zkušenosti s návrhem uživatelského rozhraní - Pokud budeš dělat na frontendu, určitě se budou hodit zkušenosti s návrhem uživatelského rozhraní a pro-uživatelské přemýšlení. Nemusíš se bát od UXáků dostaneš wireframy, ale hodí se umět správně přemýšlet.

Něco nás naučíš - Většina z nás dělá primárně pro GOAL SPORT a budeme rádi, pokud k nám přineseš něco nového odjinud - ať už je to způsob testování, nastavení fungování týmu nebo třeba vývojová metodika. Pokud se v něčem dobře vyznáš, budeme rádi, když nás to naučíš a dáme ti prostor s tím u nás začít.

S kým budeš pracovat?

V týmu budeš s Pavlem, našim šéfem vývoje, a Davidem a Michalem. Všichni mají za sebou několik let vývoje a z toho většinu u nás v GOAL SPORT.

Jakou formou budeš spolupracovat?

Všichni v týmu pracují na plný úvazek a chtěli bychom ideálně kolegu na full-time. Zvládneme i nižší úvazky, ale minimum je 0.5 a i tam bychom raději úvazek později rozšířili. Není problém si vzít home office, když je potřeba, ale na Playoutu chceme dělat v týmu a rádi bychom tě primárně viděli onsite.


Informace o pozici

Společnost
DAITE s.r.o.
Adresa
Hájecká 1068/14, Brno – Černovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.