Společnost ISES, s.r.o. nabízí odborné služby a poradenství v oblasti odpadového hospodářství, vodního hospodářství, ochrany životního prostředí a ovzduší - přijme odborného pracovníka na pozici projektového managera.

Co vás čeká

- příprava a administrace veřejných zakázek

- zajištění přípravy, zpracování a kompletní administrace žádostí o finanční podporu z fondů EU a národních zdrojů

Požadujeme

- orientaci v oboru

- vysokoškolské vzdělání

- řidičský průkaz - aktivní řidič

Výhodou bude

praxe v oboru

Co vám můžeme nabídnout

- hlavní pracovní poměr

- platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností

- stravenky

- mobilní telefon

-dovolená 5 týdnů

- sick day

- pracoviště v Praze 6

- bunusy dle pracovních výsledků

Společnost
ISES ,s.r.o.
Adresa
M. J. Lermontova 859/25, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ekolog, Project Manager, Project Administrator, Referent životního prostředí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ISES ,s.r.o., Romana Klatovská
603 119 376