APS je jednou z předních společností v oblasti investic, managementu a inkasa pohledávkových portfolií a nemovitostí v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Poskytujeme kompletní servis v oblasti pohledávkového poradenství, řízení pohledávek, investic a správy majetku.

System Administrator

Staňte se součástí našeho IT týmu!

V současné době hledáme 2 zkušené systémové administrátory, kteří budou sídlit v naší nové kanceláři v Pardubicích.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Instalace, konfigurace, správa a údržba software, hardware a sítí
  • Správa sítě, serverů a komunikačních technologií
  • Detekce, odstraňování a prevence problémů a výpadků
  • Zajištění zabezpečení (řízení přístupu, zálohy, firewall)
  • Upgrade systémů na nové verze a modely
  • Příprava interní wiki s technickou dokumentací, manuály a IT směrnicemi
  • Podpora kolegů a uživatelů

POŽADUJEME:

  • Znalost operačních systémů a platforem Windows a Linux (Win 10, Debian / Ubuntu)
  • Prokázaná zkušenost jako správce systému, správce sítě nebo podobná role 2+ let
  • Zkušenosti s databázemi (MS SQL, Oracle), aplikacemi a sítěmi LAN / WAN
  • Znalost zabezpečení systému (např. Systémy detekce narušení, InfoSec) a zálohování / obnova dat
  • Schopnost vytvářet skripty v prostředí PowerShell, bash, python nebo podobně
  • Psaná i mluvená angličtina na komunikační úrovni
  • Bakalářský titul v oboru informační technologie, informatika nebo související disciplína
  • Profesionální certifikace (např. Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA), RedHat Certified Engineer, ITIL Foundation) výhodou
  • Pro-service mentalita a vynikající komunikační dovednosti
  • Vynalézavost a schopnost řešit problémy
  • Ochota cestovat (příležitostné služební cesty)

NABÍZÍME:

  • Práci v dynamické investiční skupině
  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Možnost dalšího růstu a rozvoje
  • Stravenky, karta Multisport
  • Pružná pracovní doba
  • Mobilní telefon, notebook
  • Možnost realizovat vlastní nápady a vylepšení
  • Práci na HPP nebo OSVČ
  • Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Pardubice

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Vaše CV. Těšíme se na Vaše reakce!

Společnost
APS Management Services s.r.o.
Adresa
Smilova 315, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Architekt HW systémů, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel