DRUG-OUT Klub, z. s. je nezisková organizace, která se zaměřuje na primární, sekundární a terciární prevenci v drogové oblasti v Ústí nad Labem více než 20 let. Provozuje Kontaktní centrum pro drogově závislé, Terénní program, Ambulantní adiktologické služby, Krajskou adiktologickou ambulanci a poradnu pro děti a dorost a Poradnu pro závislosti Varnsdorf.

Pracovník v sociálních službách

Adiktologická ambulance v Ústí nad Labem hledá do svého týmu PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

(vhodné i pro absolventy)

Nabízíme:
• zázemí organizace dobře profilované v oboru
• profesní podporu (supervizi, intervizi)
• možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
• 5 týdnů dovolené

Pracovní náplň:

  • vyřizování administrativních záležitostí spojených s provozem adiktologické ambulance
  • spolupráce se sociální pracovnicí při evidenci služby
  • zabezpečení kvality služeb poskytovaných v zařízení
  • individuální práce s klientem
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi
  • účast na vzdělávacích aktivitách, supervizích

Požadujeme:
• věk min. 21 let
• středoškolské vzdělání zakončené maturitou - výhodou bude vzdělání sociálního zaměření nebo kurz Pracovníka v sociálních službách
• trestní bezúhonnost
• dobrý psychický a fyzický stav
• znalost práce na PC, pečlivost, dobré komunikační schopnosti

Společnost
DRUG-OUT Klub, z.s.
Adresa
Velká hradební 13/47, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.