Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Pracovník/nice v sociálních službách v Sociální rehabilitaci

Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích

hledá pro službu Sociální rehabilitace v Litoměřicích pro lidi se zdravotním postižením pracovníka/pracovnici na pozici Pracovník v sociálních službách

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli a uživatelkami služby
  • práce zahrnuje podporu při tréninku nových dovedností souvisejících se soběstačností
  • podpora při rozhodování, v čem se člověk chce rozvíjet
  • nácvik dovedností soběstačnosti v běžném životě, tedy v zaměstnání i mimo něj
  • vyhledávání vhodného pracovního místa a poskytnutí asistence při zapracování v novém zaměstnání
  • doprovody, pomoc s hospodařením s penězi, zapojení do běžných aktivit

Požadavky na praxi, vzdělání:

  • SŠ sociální nebo pedagogická, případně jiná SŠ a kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. O sociálních službách
  • ve výjimečných případech lze kurz absolvovat dodatečně až po nástupu
  • čistý trestný rejstřík podmínkou
  • praxe v sociálních službách výhodou

Požadované znalosti a dovednosti:

  • pozitivní postoj k lidem se zdravotním a mentálním postižením
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • flexibilita
  • schopnost řešit problémy
  • komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní organizaci
  • odborný růst díky supervizím, metodickému vedení a vzdělávání

Pracovní úvazek:

  • 1,0
  • pracovní doba od 8.00 do 16.00

Datum nástupu: dle dohody, ideálně co nejdříve

Bližší informace o pracovním místě podá: Bc. Jana Palcová, tel. +420 775 251 553

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 15. 6. na e-mail.

Vybraní uchazeči budou pozváni na výběrové řízení, jehož součástí bude i praktická zkouška práce s uživateli služby.

Adresa
Teplická 1671/1, Litoměřice – Předměstí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 21 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Jana Palcová
+420 775 251 553