Digitální revoluce. Svět se mění rychle, jako nikdy před tím. My jsme u toho a udáváme
tempo. Tým profesionálů z různých oborů vyvíjející inovativní řešení pro klienty po celém
světě.

Co přesně děláme?
Input/output laboratories – ioLabs. Programujeme a vyvíjíme unikátní produkty a služby,
které zjednodušují procesy v mnoha průmyslových odvětvích. Píšeme efektivní kód na míru
našim klientům – bez jediného znaku navíc.
Jsme průkopníci digitalizace. Naši doménou jsou komplexní geometrie, digitální
plánování a výroba, Big Data, IoT. Pomáháme investorům, inženýrům a manažerům
zvyšovat efektivitu projektů a otevíráme nové obzory.

Co nás charakterizuje?
Jsme firma z hor se základnami v Liberci a švýcarském Curychu. Žijeme na krásných
místech obklopeni přírodou. Zakládáme si proto na ekologickém přístupu a chceme, aby
naše nápady přispěly k šetření cenných zdrojů.

Kam míříme?
Jsme hrdou českou firmou, která vymýšlí a dodává spolehlivá a inteligentní řešení. I nadále
si budeme vybírat projekty, které dávají smysl; nepotřebujeme, aby si projekty vybíraly nás.
Abychom mohli dál růst, hledáme šikovné programátory, kterým nabízíme skvělou a
neobyčejně flexibilní práci, kterou zaplatíme zlatem. A navíc je s námi sranda.

CO VÁS ČEKÁ:

· Podílení se na vývoji frontend systému a komponentech pro projektovou platformu založenou na
práci s CAD 3D modelem
· Zpracování a vizualizace metadat ve strukturované podobě i v CAD 3D modelu
· Vývoje prvků pro vzdálené ovládání monitorovacích systémů
· Podle zkušeností možnost přesahu i do backendu (.NET Core, PostgreSQL)
· Spolupráce s ostatními členy týmu
· Přinášení nových nápadů jak produkty rozvíjet, či zefektivnit chod společnosti

KOHO HLEDÁME:

· Dostatečná zkušenost s programováním Javascript aplikací
· Velmi dobrá znalost frontend technologií (ES6, HTML5, CSS)
· Dobrá znalost frontend frameworků a knihoven React, Material UI, LESS/SASS, atd.
· Angličtina na komunikační úrovni
· Zkušenosti s Gitem

S ČÍM PRACUJEME:

· Git version control system
· Atlassian products (Jira, Confluence, Bitbucket)
· Jenkins
· .NET Core, PostgreSQL
· REST, GraphQL
· React, Webpack, Babel, SASS
· Docker

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

· Nadstandardní finanční ohodnocení
· Note-book dle vlastního výběru
· Služební mobilní telefon
· Práce v mladém a dynamickém kolektivu
· Školení, účast na konferencích
· Pružná pracovní doba
· Možnost práce z domova
· Podílení se na hi-tech projektech ve Švýcarsku, Německu, USA a asijských zemích

Společnost
ioLabs s.r.o.
Adresa
1. máje 535/50, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 65 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

ioLabs s.r.o., Kateřina Škublová
724 557 747