COM Group a.s. je ryze česká společnost působící na českém trhu již od roku 2003. Naším dlouhodobým cílem je poskytovat klientům kvalitní služby IT podpory. Aktuálně spravujeme již více než 5000 uživatelských PC a serverů u klientů z různých oborů a různé velikosti. Každým rokem zaznamenáváme téměř 15% nárůst námi spravovaných stanic. Nabídku našich služeb poskytovaných klientům, stejně jako naši servisní síť, neustále rozšiřujeme. V současné době operují technici společnosti COM Group a.s. již ze čtyř servisních bodů strategicky rozšířených po České republice. V současné době hledáme z důvodu organizační změny v týmu novou kolegyni či kolegu na pozici:

IT administrátor (Brno)

Přijmeme novou kolegyni/kolegu s praktickými dovednostmi pro oblast správy IT ve firemním prostředí.

Hledáte-li samostatnou práci se zapojením do IT projektů našich klientů, založenou i na osobním jednání s tím, že pro svou práci upřednostňujete přátelský, až „rodinný“ kolektiv kmenových spolupracovníků, jsme Vašim vhodným partnerem. To, co naši lidé nejvíce oceňují je, že máme široké spektrum klientů a tím můžeme v oblasti seberealizace nabídnout různorodou a pestrou práci (je velký rozdíl vykonávat interní IT v jednom nastaveném prostředí, nebo navrhovat, vytvářet a realizovat IT řešení u různých zákazníků na několika platformách).

ČÍM JE CHARAKTERISTICKÁ TATO POZICE?

 • Rozmanitou, nejednotvárnou činností v různých oblastech IT s několika klienty a na různých místech; nesedíme celý den jen na 1 místě v naší kanceláři (a když už, tak si kolem vytváříme příjemné pracovní prostředí); nečekejte pracovní stereotyp!
 • Časové rozvržení výkonu, za který jste odpovědni, máte zcela ve svých rukou – pracovní čas si řídíte sami.
 • Hlavní fokus spočívá ve správě a podpoře uživatelů PC stanic s OS Microsoft.
 • Pracujete s klienty, kteří jsou ve svých oborech lídry na českém či světovém trhu.
 • Pozice obsahuje i administraci uživatelů v rámci serverových systémů a aplikací.
 • Vyžaduje průběžné získávání odborných znalostí a sdílení firemního know-how (u nás nestojíte profesně na 1 místě:-), vaše dovednosti se posouvají).
 • U klientů uplatňujeme dohledový systém prostřednictvím Help desku; kontrola a zpracování požadavku uživatelů a denní komunikace s nimi.
 • Váš výkon je oceněn motivujícím finančním ohodnocením (podíl na spokojenosti klienta) a systémem benefitů (např. neomezená volání, 100kč stravenky, 25 dní dovolené, roční bonusy, podpora týmových aktivit a průběžný rozvoj dovedností – dovednostní posun je pro nás základním a běžným faktorem)
 • Jste součástí kolektivu, který umí odborně řešit klientovy požadavky, pracuje na sobě a sdílí své zkušenosti s ostatními (v současnosti jde převážně o pánský kolektiv, velmi rádi uvítáme do našeho týmu i ženskou posilu:-)!)
 • Možným posunem na specializovanou pozici ve zvolené IT oblasti (např. servery, operační systémy, mail.systémy, apod.)

KOHO HLEDÁME?

Člověka prozákaznicky orientovaného, s vysokou zodpovědností za svěřený výsledek u klienta, se spolehlivým, flexibilním přístupem a dostatečnou odborností pro samostatnou správu IT u klientů. IDEÁLNÍ KANDIDÁT je člověk s praxí v interním IT (který se staral o firemní IT strukturu a umí samostatně obsluhovat uživatele). Náš kandidát má praktické dovednosti z oblasti:

 • Síťové problematiky a základních protokolů TCP/IP
 • HW – dovednost diagnostiky závad PC
 • Klientských systémů Windows a MS Office
 • Serverových systémů Windows Server a poštovních systémů
 • Výhodou je znalost AJ
 • Praktickou nezbytností pro zajištění flexibilního přístupu a zásahů u klientů je řidičský průkaz sk.B.

Prokážete-li - vedle dostatečné odborné dovednosti pro samostatný výkon - i proaktivní přístup v řešení požadavků (mezi uživateli se stále něco děje) a schopnost jednání se zákazníky, uvítáme Vás velmi rádi v našem týmu v Brně. Možnost je ihned.

Pokud nám, vedle strukturovaného CV s adekvátními IT dovednostmi pro tuto pozici sdělíte i pár stručných řádků, proč právě tato pozice by Vám vyhovovala, velmi to oceníme.Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDET".

Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost COM Group, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.


Informace o pozici

Společnost
COM Group a.s.
Adresa
Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Správce operačních systémů a sítí, Technik, Technik HW, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

COM Group a.s., Oldřiška Himerová