Jsme COOL CREDIT, česká společnost, která je na trhu 6 let. Poskytujeme spotřebitelské úvěry online formou. Půjčku umíme vyřídit do 10 min.

PRODUCT/PROJECT MANAGER

Jsme COOL CREDIT, s.r.o., česká společnost, která poskytuje klientům rychlý a pohodlný on-line přístup k finančním službám. V rámci spuštění nového produktu - PLATEBNÍ BRÁNA hledáme zkušeného člověka na pozici Product/Project Manager.

Co budete dělat?

  • Budete mít na starost spuštění zcela nového platebního řešení (platební brány) na nejen českém trhu
  • Připravíte kompletní obchodní strategii pro nový projekt v oblasti online payment processingu
  • Navrhnete komplexní architekturu produktu, až po úroveň jednotlivých procesů
  • Ve spolupráci s IT project managerem a vývojovým týmem zajistíte technický vývoj produktu
  • Přivedete nový produkt jak na český, tak posléze na celosvětový trh
  • Budete koordinovat práci jednotlivých oddělení směrem ke společnému cíli

Ptáte se, proč my?

  • Budete jednat přímo s exekutivním vedením a majiteli firmy
  • Máte možnost posouvat business a být zodpovědný/á za celý proces end to end
  • Budete v osobním kontaktu s naším vlastním vývojovým týmem
  • Vážíme si iniciativy a inspirativních nápadů
  • Dobře odvedenou práci umíme dobře ohodnotit
  • Svoji židli najdete v moderní kanceláři v centru Prahy na Václaváku
  • O dobrou náladu se postarají fajn lidi kolem vás, převážně cool a geek vývojáři :)
  • Najdete tu nejen firemní akce a večírky, Multisport kartičku, sick days, občerstvení, ovoce a kávu
  • Dostanete notebook a telefon (dle vašich preferencí), ale těšit se můžete i na řadu klasických benefitů ;)
  • Zažijete spoustu firemních akcí a teambuildingů

Jak si vás představujeme?

  • Máte zkušenost s platebními službami
  • Velkou výhodou je předchozí zkušenost s vývojem online platební brány
  • Zajímáte se o nové IT technologie a související trendy
  • Dokážete sestavit dlouhodobý projektový plán a myslet přitom na každý detail
  • Jste iniciativní a motivovaná osobnost
  • Rád/a nesete odpovědnost za dlouhodobý projekt a dokážete mu vtisknout svou vizi
  • Máte vynikající organizační a analytické schopnosti
  • Domluvíte se anglicky

Jste to Vy? Dejte nám o sobě vědět!

Společnost
COOL CREDIT, s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 841/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT konzultant, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel