Společnost Louda Auto a.s., dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu, působí na trhu v České republice od roku 1992. V deseti městech - Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Praha, Brno, Svitavy, Ústí nad Labem a Děčín - nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT, Mazda, Hyundai, Ford, Renault a Dacia.

Regionální ředitel/ka pro Teplice

Koho hledáme?

  • Silnou osobnost s manažerskými schopnostmi
  • Rozhodnou, organizačně zdatnou
  • S obchodními zkušenostmi a zaměřením na výsledky
  • S dobrými komunikačními schopnostmi a reprezentativním vystupováním
  • Proaktivní, vztahovou a motivovanou

Hlavní náplň práce

  • Zastupování obchodních zájmů a reprezentování skupiny Louda v daném regionu
  • Řízení a vyhledávání obchodu v daném regionu
  • Tvorba a realizace strategie plnění obchodních plánů svěřených značek Škoda, VW, Audi, Hyundai, Škoda Plus a Das WeltAuto
  • Vedení a rozvoj obchodního týmu manažerů a prodejců
  • Strategický přístup a péče o klíčové obchodní partnery

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti autorizovaného dealerství nebo souvisejících oborů (financování, pojišťování, apod.) výhodou, ne však podmínkou
  • Uživatelská znalost PC a MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Prestižní pozici v rámci vyššího managementu skupiny Louda Auto a.s.
  • Zázemí a know how jedné z největších dealerských skupin koncernu Volkswagen v ČR
  • Možnost dalšího osobního růstu v rámci firmy
  • Široké spektrum manažerských benefitů

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Auto - moto, Obchodní ředitel/manažer, Výrobní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Louda Auto a.s., Michaela Ťupová
605 254 024