Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Pečovatel/ka do terénní pečovatelské služby

Náš tým pečovatelek potřebuje posily. Přibývají nám klienti! Možná je to práce právě pro vás. Jsme zavedená nezisková organizace podporující seniory a osoby se sníženou soběstačností. Pečovatelská služba je poskytována v domácnostech klientů ve všední dny od 6 do 20 hodin. O sobotách, nedělích a svátcích 7 – 20 hodin.

Náplň práce:

  • péče o klienty v jejich domácnosti na území Brna
  • vykazování poskytované péče
  • účast na poradách, supervizích a aktivit pořádaných organizací

Požadujeme:

  • zdravotní způsobilost a přiměřenou fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotné a laskavé vystupování - kladný přístup k seniorům a lidem se znevýhodněním
  • flexibilitu, spolehlivost a důvěryhodnost
  • schopnost samostatné i týmové práce, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (celý úvazek)
  • pracovní smlouva na dobu určitou, v případě zájmu možné prodloužit
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí stabilní a dynamické neziskové organizace
  • práce v sehraném týmu pečovatelek
  • pravidelné supervize

Uvítáme:

  • praxi a zkušenost v práci se seniory a lidmi se znevýhodněním
  • splnění kvalifikačních požadavků na pozici pracovníka v sociálních službách

Nástup je možný ihned nebo dle dohody. V případě zájmu o nabízenou práci, nám pošlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail nebo poštou na adresu střediska. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Více informací na www.diakoniebrno.cz

Adresa
Hrnčířská 894/27, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diakonie ČCE - středisko v Brně
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.