Přední výrobce laserů a laserových automatizovaných systémů pro průmysl s více jak 30 letým působením na trhu hledá junior obchodně technického pracovníka pro prodej a propagaci průmyslových laserových systémů

Náplň práce:

  • Prodej a propagace průmyslových laserových systémů
  1. Komunikace se zákazníky, kontaktování nových zákazníků, udržování kontaktů se stávajícími zákazníky
  2. Příprava nabídek
  • Marketing a propagace
  1. Podílení se na přípravě propagačních materiálů, prospektů, technických dat a aplikačních listů
  2. Spolupráce na správě a udržování aktuálního obsahu firemního webu, správa a kontrola kampaní
  3. Spolupráce na zabezpečení veletrhů a výstav, účast na nich
  • Zakázkové centrum a technologie
  1. Péče o stávající zákazníky, získávání nových zakázek laserového popisu.
  2. Ovládnutí technologie laserového značení a standardních laserových značících stanic
  3. Technologická podpora zakázek laserového značení

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, sebevědomí, odvahu a komunikativní schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu cestovat a přímo jednat se zákazníky
  • ochotu učit se novým věcem a vzdělávat se

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • práce ve špičkovém a perspektivním oboru
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracoviště v Praze

Společnost
MediCom,a.s.Praha
Adresa
Ženíškova 1647/3, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Specialista marketingu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.