CPL Jobs in the Czech Republic is a part of CPL Resources plc., a global provider of staffing, recruitment and outsourcing services. CPL Jobs is a large European recruitment player with 40 offices in 9 countries. We work with prestigious global clients on challenging and exciting recruitment projects on the market.

KONSTRUKTÉR bez znalosti jazyků!

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem na Břeclavsku hledám zkušené kandidáty, kteří mají chuť neustále se rozvíjet, práce v konstrukce je pro ně koníčkem a ne nutností a v neposlední řadě kandidáty, kteří se chtějí podílet na inovativních projektech.

Náplň práce:

  • Zpracování konstrukční dokumentace forem, přípravků a jednoúčelových zařízení
  • Tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace, kusovníků atd.
  • Konstrukční podpora při zavádění výrobků a zařízení do výroby, testování
  • Podpora optimalizace výrobních procesů, snižování poruchovosti strojů
  • Práce na neustálém zlepšování technologií výroby

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Pokročilá znalost CADu (SolidWorks velkou výhodou)
  • Alespoň základní povědomí o pneumatických prvcích
  • Chuť učit se novým věcem a přicházet s inovativními nápady
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí moderní stabilní výrobní společnosti s možností přicházet s vlastními nápady
  • Podpora ze strany zaměstnavatele v oblasti dalšího vzdělávání
  • Velká škála benefitů – 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na stravování (výběr z pěti jídel), příspěvek na dovolenou, jazykové kurzy nejen pro zaměstnance, ale i pro Vaše děti
  • Společnost velmi podporuje sportovní činnosti, a proto pravidelně pořádá sportovní a kulturní setkávání zaměstnanců a pro fanoušky jógy je zde připraven příspěvek na tyto kurzy.

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Tereza Chudá
+420 797 972 487