Náplň práce:

- Tvorba plánu projektu a řízení jeho realizace (zákaznický, interní)

- Posuzování poptávek dílů z hlediska proveditelnosti, nákladů a kapacit

- Koordinace činností malého multifunkčního projektového týmu, úzká spolupráce s ostatními odděleními

- Řízení, koordinace práce externích nástrojáren, kontrola harmonogramu realizace a optimalizace forem (slovem i písmem)

- Účast na jednáních v nástrojárnách

- Posuzování 3D sestav forem a jejich soulad s firemní specifikací (práce s Catia)

- Posuzování výsledků zkoušek vstřikování plastových dílů a zadávání dalšího postupu ladění

- Aktivní spolupráce se zákazníkem, navrhování a společné řešení problémů v rámci projektu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru

- angličtina (komunikativní, technická)

- ŘP, práce s PC (Powerpoint, Excel, Catia), samostatnost

- ochota učit se novým věcem

- spolupráce s ostatními odděleními

- zkušenosti se vstřikovacími formami a výrobním procesem vstřikování plastů výhodou

- praxe na projektech rozjezdu výroby dílů v automobilovém průmyslu výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- proškolování

- kurzy angličtiny zdarma

- práce v stabilní nadnárodní společnosti / automotive

- služební telefon

- až 5 týdnů dovolené

- roční odměna prezidenta

- pravidelný růst platu

- čisté pracovní prostředí

- stravenky / závodní stravování

Nástup ihned

Společnost
LIPLASTEC s.r.o.
Adresa
Newtonova 478, Liberec – Liberec XXIII-Doubí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LIPLASTEC s.r.o., Olga Chmelíková