SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.

Samostatná účetní

Požadujeme:

  • vzdělání min SŠ ekonomického směru s maturitou,
  • minimálně 2 roky na pozici účetní,
  • dobrou znalost práce s PC, MS Office,
  • znalost práce s programem ESO9 či IIS Ekonom výhodou,
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zájem o účetnictví.

Pracovní náplň:

  • vedení celého účetnictví včetně zpracování roční závěrky,
  • komunikace s dodavateli, auditorem a daňovým poradcem,
  • spolupráce s ekonomkami jednotlivých útvarů při likvidaci došlých faktur,
  • obsluha bankovních systémů – zpracování veškerých plateb.

Nabízíme:

  • práci v přátelském kolektivu ve velké projektové firmě,
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
  • dobré platové ohodnocení,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
  • benefity (např. stravenky, pružná pracovní doba, penzijní připojištění).

Kontakt:
Bližší informace: Ing. Veronika Bukovská, T: +420 267 094 376

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Společnost
SUDOP PRAHA a.s.
Adresa
Olšanská 2643/1a, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SUDOP PRAHA a.s., Ing. Veronika Bukovská