Společnost V-PODLAHY, s.r.o. je distributor a prodejce podlahových krytin a v současnosti patří mezi přední dodavatele podlah na českém trhu. Působí v rámci celé ČR prostřednictvím svých obchodních zástupců se zázemím 9 poboček. Dnes se společnost V-PODLAHY opírá o více než 25 let zkušeností a kvalitu samotného řemesla. Produktovou řadu tvoří PVC podlahoviny, linolea, vinyly, dřevěné parkety, koberce a mnohé další.

V současnosti hledáme nového zaměstnance na pozici:

Programátor/ka, správce počítačové sítě/firemního software

Hlavní náplň práce

  • provádění uživatelských úprav a programování sestav a skriptů v IS
  • správa firemního IS v obchodní organizaci a údržba systému

Náplň práce v době zastupování vedoucího IT

  • zajištění bezproblémového chodu sítě (zabezpečení, zálohování dat, antivirová kontrola apod.)
  • řešení problémů v oblasti IT (samostatně nebo ve spolupráci s IT specialisty dodavatele firemního IS)
  • poskytování podpory PC uživatelům, instalace a pravidelná údržba HW a SW

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na IT
  • znalost programovacího jazyka (Pascal, Delphi, Microsoft SQL apod.)
  • znalost grafického editoru tiskových sestav (Crystal)
  • znalost prostředí operačního systému Microsoft a produktů Microsoft
  • všeobecný přehled v IT telekomunikacích
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí ryze české společnosti s 25letou zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zaměstnanecké výhody
  • odměna při pracovních výročích
  • po odpracování 1 kalendářního roku příspěvek na dovolenou
  • dovolená v závislosti na délce pracovního poměru
  • po ukončení doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • možnost dalšího vzdělávání dle požadavků pracovní pozice

Společnost
V-PODLAHY, s.r.o.
Adresa
Na Hrázi 1603, Vsetín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.