Společnost DUHA, z. ú.
sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním

Asistent Chráněného bydlení - úvazek dle dohody

- HLEDÁTE ZAJÍMAVOU A ROZMANITOU PRÁCI, KTERÁ DÁVÁ SMYSL?

- MÁTE ZKUŠENOSTI V SOCIÁLNÍ OBLASTI?

- BAVÍ VÁS VYTVÁŘENÍ NOVÝCH PLÁNŮ S KLIENTY A HLEDÁTE ZAJÍMAVOU A ROZMATITOU PRÁCI, KTERÁ NEČEKANÉ SITUACE VÁS NEVYVEDOU Z MÍRY?

-JSTE ČASOVĚ FLEXIBILNÍ A DOKÁŽETE SE PŘIZPŮSOBIT ČASOVÝM POTŘEBÁM KLIENTŮ?

- PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Společnost DUHA, z.ú. hledá spolehlivého kolegu nebo kolegyni na pozici denního asistenta s respektujícím přístupem ke klientům s mentálním znevýhodněním. Člověka, který má zkušenosti v sociální oblasti s lidmi s mentálním znevýhodněním anebo mu je tato práce blízká. Člověka, který se bude řídit posláním a cíli organizace.

Vaší prací bude práce s klienty pobytové sociální služby Chráněné bydlení, dospělými lidmi s mentálním znevýhodněním. Tzn. docházení za klienty do bytu a podpora při zajištění chodu jejich domácnosti, podpora klienta v jeho rozvoji, udržení stávajících a získávání nových dovedností.

Pracovní náplň denního asistenta:

- Poskytování přímé péče klientům služby Chráněné bydlení

- Role klíčového pracovník a práce s dokumentací

- Spolupráce s klientem a metodikem na individuálním plánování

- Účast na pravidelných poradách, školeních a supervizích

- Komunikace s rodinou/opatrovníkem klienta a pracovníky návazných služeb

- Zápisy ze služeb v programu ARUM

Požadujeme:

- Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (min. SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální nebo speciální pedagogiky, případně kurz pracovníka v sociálních službách v rozsahu min. 150hodin)

- Schopnost samostatné a týmové práce

- Empatii a trpělivost

- Spolehlivost, dochvilnost a iniciativu

- Schopnost a ochotu řešit neobvyklé situace

- Psychickou odolnost

- Flexibilitu

- Individuální přístup ke klientům

- Trestní bezúhonnost

- Základní znalost práce na PC

Výhodou bude, pokud máte zkušenosti s prací s lidmi s mentálním znevýhodněním.

Nabízíme:

- Denní služby v odpoledních hodinách a o víkendech

- Práci na částečný úvazek, nástup dohodou

- Postupné zaučení na bytech a ve službě

- 6 týdnů dovolené

- Stravenky

- Další vzdělávání v oboru

- Metodické vedení

- Tvůrčí práci v týmu asistentů

- Rozmanitou práci s možností seberealizace

V případě zájmu, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Společnost DUHA, z.ú.
Adresa
Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Společnost DUHA, z.ú., Pavlína Dvořáková