Dobrý den,

hledáme nové ambiciozní kolegy a kolegyně do naší investiční společnosti na projekt HYPOTÉKA TŘETÍHO VĚKU, který je zaměřený na zhodnocení investic na straně jedné a na straně druhé výkupem nemovitostí od našich seniorů se zástavním právem na dožití, které jsou spojeny se sociálními službami našim klientům, stejnými jako v domovech seniorů.

Náš projekt máme schválený Českou národní bankou.

Vzhledem k vývoji v naší zemi v současné době, která je spojena z mnoha omezeními ze strany seniorů , máme o náš produkt senior program velký zájem. Rozšiřujeme proto řady našich kolegů na nabídku a prodej našeho velmi výhodného investičního programu.

Nabízíme práci všem schopným obchodníkům a makléřům i těm kteří nikdy investiční program nenabízeli. Rádi Vás zaškolíme a ukážeme Vám jak na to.

V naší společnosti není dána horní hranice vašeho příjmu, ani není určena pracovní doba , zázemí naší firmy v Burzovním paláci Vám bude samozřejmě k dispozici stejně jako můžete využívat home office.

Vaš příjem je 9% provize z uzavřené smlouvy výše investice.

Vzhledem k ekonomické situaci v současné době vyplácíme provize ihned. Tyto podmínky zůstanou již nastaveny i na dlouhodobou spolupráci. Provize není ničím fixována a je nevratná.

Vaše závazky u jiných společností pro nás nejsou překážkou !!!

Těšíme se na spolupráci s Vámi, zašlete nám prosím životopis nebo jen kontakt a domluvíme si schůzku.


Informace o pozici

Společnost
Family Investment s.r.o.
Adresa
Rybná 682/14, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Finanční analytik, Finanční poradce, Makléř, Product Manager, Osobní bankéř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy.


Family Investment Group s.r.o., Roman Krejča
+420 774 771 778