Jsme personální a konzultační společnost, která poskytuje služby v oblasti náboru zaměstnanců na pozice managerů a specialistů. Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista Logistiky.

Specialista Logistiky

Pro našeho klienta, úspěšnou menší nadnárodní společnost z oblasti FMCG hledáme vhodného kolegu, který doplní jejich stabilní tým. Ideální kandidát bude mít min. 1-2 roky zkušeností z oblasti logistiky na straně klienta, bude schopný samostatně řešit požadavky zákazníků a bude analyticky zdatný.

Popis pozice:

  • kompletní agenda řešení objednávek, jejich vkládání do systému SAP, řešení chybovosti, speciální dodávky v případě chybějících zásob a pod.
  • úzká spolupráce s týmem KAM a jejich podpora
  • komunikace s externími dodavateli a dopravci
  • komunikace se zákazníky a jejich log. centry
  • řešení požadavků zákazníků, reklamace a pod.
  • administrativní úkoly např. fakturace
  • agenda spojená s logistikou zboží z centrály
  • kontrola skladů
  • příprava a prezentace reportů

Očekáváme:

  • alespoň roční zkušenosti z oblasti logistiky
  • schopnost samostatné práce, zdravého úsudku a odpovědnosti
  • analytické schopnosti, znalost Excel
  • dobré komunikační dovednosti, ochotu se učit
  • alespoň středoškolské vzdělání s maturitou
  • schopnost hovořit AJ nebo NJ na velmi dobré úrovni

Nabízíme:

  • stabilní zázemí mezinárodní firmy
  • velmi různorodou a zodpovědnou práci
  • příjemný profesionální kolektiv
  • možnost pozitivně ovlivnit výsledky firmy
  • odpovídající platové ohodnocení

Společnost
Synapsis Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura