Jsme digitální agentura s důrazem na development. Alfou a omegou v naší práci je profesionální platforma Kentico - na které stavíme webové a mobilní aplikace.

Nabízíme spolupráci na dlouhodobých projektech pro naše české i zahraniční klienty jako jsou Sazka, Walmark, Cyrrus, Bank Austria nebo CzechInvest, zázemí moderních kanceláří v CERIT Science parku, férovou mzdu a firemních benefitů.

HTML/CSS kodér/ka

Hledáme front-end developera, který se dobře orientuje na poli webových technologií, nenechá se jen tak něčím zaskočit, má prokazatelné zkušenosti a hledá práci, která ho bude bavit. Nabízíme spolupráci na Full/Part time (on site). Pozice je vhodná i pro VŠ studenty technických oborů.

Náplň práce:

- HTML/CSS kódování dynamických webů
- Optimalizace CSS stylů
- Spolupráce s grafiky, analytiky a programátory během vývoje
- Zapojení do kompletního cyklu vývoje produktu, od návrhu architektury až po vývoj a nasazení do produkčního prostředí

Očekáváme:

- Výbornou znalost HTML5, CSS3, SASS (LESS)
- Znalost principů responzivního designu
- Dobrou znalost JavaScript/jQuery
- Praxe v oboru min. 2 roky
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Schopnost týmové spolupráce
- Anglický jazyk min. na úrovni B1

Výhodou:

- Znalost Adobe XD nebo Photoshop
- Zkušenosti s CSS frameworkem (Bootstrap, Foundation)
- Orientace v SEO technikách
- Zkušenosti s Google Analytics, GTM, Google Search Console
- Zkušenosti s reaktivním jazykem Vue.js nebo React.js
- Zkušenosti s platformou Kentico

Nabízíme:

- Full/Part time v moderních kancelářích v centru Brna
- Práce na HPP, DPP nebo spolupráce na IČO
- Flexibilní pracovní dobu, práci v mladém kolektivu
- Spolupráci na zahraničních projektech
- Moderní kanceláře v centru Brna - CERIT, Botanická 68a, Brno
- Teambuildingy a zábava v kanceláři i mimo ni
- Relaxační zónu, čerstvé ovoce a PS4 Pro bereme jako samozřejmost
- Možnost účasti na vzdělávacích akcích dle vlastního výběru
- Po práci můžete sportovat s kartou Multisport hrazenou firmou (100% full-time, 50% part-time)
- Získání zkušeností s profesionálním platformou Kentico
- Dobré finanční ohodnocení a bonusy za nadstandardně odvedenou práci

V případě zájmu nám zašli své CV a ohledně termínů osobních pohovorů ti dáme vědět do 3 pracovních dnů.

Společnost
Bluesoft s.r.o.
Adresa
Botanická 554/68a, Brno – Ponava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bluesoft s.r.o., Natálie Švachová