Ascari je jednou z nejrychleji rostoucích agentur práce v ČR. Během pouhých deseti let jsme se vypracovali z nuly mezi 6 největších firem v našem oboru na českém trhu a expandujeme do dalších zemí. Pokud je Vaším cílem růst, chcete získat přehled z více oborů a vyhovuje vám dynamické pracovní prostředí, jste na správné adrese a hledáme právě Vás.

Business Development Manager

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti zdravotnictví, hledáme vhodné uchazeče na pozici Rozvojového manažera se zaměřením na pracovní lékařství.

Pokud rád/a vyhledáváte nové příležitosti a potenciál pro růst firmy, projekty Vás baví a chtěl/a byste se v tomto oboru i nadále rozvíjet, pak jste náš člověk. Nepotřebujete dlouholetou zkušenost z obchodu, ale především kreativní mysl otevřenou novým příležitostem.

Co bude Vaším úkolem:

  • práce na rozvojových, inovačních projektech v oblasti zdravotnictví v mladém, multifunkčním týmu
  • implementace nových trendů, metod a technologií
  • analýza trhů a konkurence, aktivní hledání nových business příležitostí
  • participovat při vstupu na zahraniční trhy - konkrétně v první fázi německý trh
  • mapovat potřeby zákazníků, pomáhat vymýšlet řešení na míru
  • tvořit finanční strategii inovačních projektů
  • rozvoj obchodního a provozního modelu
  • zpracovávat podklady a reporty pro rozhodnutí vedení společnosti

Hledáme právě Vás, pokud:

  • si myslíte, že práce v oblasti rozvoje pracovně lékařských služeb Vám bude blízká nebo už máte v tomto oboru zkušenost
  • jste vizionář a umíte své vize přetvářet do reálných projektů
  • vidíte business příležitost i tam, kde jiní ne
  • máte skvělé komunikační schopnostmi a dokážete i složité koncepty vyjádřit tak, aby byly srozumitelné i pro naprostého laika
  • jste cílevědomý, energický, umíte dotahovat věci do konce
  • bude se Vám hodit analytické myšlení
  • min. SŠ vzdělání, výhodou vysokoškolské ekonomické vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na úrovni minimálně B2

Tomu nejlepšímu z Vás nabídneme:

  • finanční ohodnocení 60.000 - 100.000 Kč + motivační bonusy za dobře odvedenou práci
  • samozřejmostí je služební automobil i k soukromým účelům
  • služební notebook a mobilní telefon
  • možnost jednat přímo s vedením a podílet se na strategii společnost
  • mladý a kreativní tým

Jestliže Vás tato pozice zaujala, zašlete nám své CV, rádi si s Vámi sjednáme osobní schůzku,

HR tým

Společnost
Ascari s.r.o.
Adresa
Ostrava
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Ascari s.r.o., Jiří Jíša