Fosfa a.s. je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě a vyrábí celou škálu produktů fosforečné chemie, které dodává do více než 80 zemí celého světa. Strategickým cílem společnosti Fosfa je stát se společností světové třídy s důrazem na rozvoj zaměstnanců (vlastní Fosfa Univerzita v sídle společnosti), inovace a ekologickou a společenskou zodpovědnost.

DTP specialista - senior FOSFA Břeclav 42 000 - 51 000 Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Požadujeme:

  • praxi alespoň 5 let na obdobné pozici
  • rutinní znalost Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign na platformě PC
  • perfektní znalost českého jazyka
  • znalost anglického jazyka, úroveň B1
  • pečlivost a spolehlivost

Náplň práce:

  • sazba tiskových materiálů a jejich následná úprava
  • spolupráce na výsledných grafických výstupech
  • příprava výstupů pro offline i online prostředí
  • znalost předtiskové přípravy a tiskových technologií
  • znalost online formátů a prostředí Internetu

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
  • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • firemní školku pro Vaše děti
  • firemní ubytování

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!

Společnost
Fosfa a.s.
Adresa
Břeclav
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 42 000 – 51 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.