Když se řekne letadlo, ve světě je odpovědí ZLIN. Jsme moderní a inovativní výrobní společnost s dlouholetou tradicí se zaměřením na konstruování, testování a výroby výcvikových a akrobatických letadel. Kvalita, tradice, spolehlivost a bezpečnost reprezentují značku ZLIN AIRCRAFT a jsou základem pro další vývoj a stabilitu. Modernizace technologického zázemí vytváří optimální prostředí pro osobní rozvoj našich zaměstnanců. Do svého týmu hledáme pracovité spolehlivé zaměstnance, kterým záleží na výsledcích jejich práce.

IT Junior s možností růstu

Hledáme kolegu , který převezme IT oddělení, bude proaktivní, nadšený pro IT.

Náplň práce:

prioritizovat úkoly ve správném pořadí
aktivně komunikovat s uživateli, týmem a vedením společnosti.

Budete potřebovat výborné slovní a písemné komunikační dovednosti se schopností formulovat složité myšlenky tak, aby byly snadno srozumitelné i lidem, kteří se nepohybují v oblasti IT

Od vhodného kandidáta očekáváme:

VŠ vzdělání technického směru, obor IT
praxe na obdobné pozici min. 5 let
znalost ICT technologií, Windows Server 2012, Active Directory, základy MSQL, O365, Windows 7/8/10, Android (na úrovni administrátora), servis HW, SW, sítě Ethernet + Wi-Fi, mobilních telefonů, tiskáren
znalost IS QI, certifikáty Cisco, Microsoft, Mikrotik výhodou
zodpovědnost, analytické myšlení, ochota vzdělávat se
komunikativní znalost anglického jazyka

Vaší pracovní náplní bude:

správa a údržba ICT technologií ve společnosti
zajišťování požadavků na nákup ICT technologií a spotřebního materiálu
tvorby a vedení dokumentace a evidence k ICT technologiím, nastavení uživatelských stanic síťových prvků, serverů, vzdálených přístupů a přístupů k ICT technologiím.
odpovědnost za nastavení zálohovacího procesu společnosti a dohled nad ním
dohled nad funkčností hlavních zdrojů - ERP, file serveru, mailovým a tiskovým serverem a antivirovou ochranou koncových stanic a serverů
monitorovat stav a provádět aktualizaci prvků HW/SW infrastruktury společnosti
nastavení přístupových práv v ERP a na file serveru, podpora uživatelů a zaškolování zaměstnanců na ICT technologie.

Co na vás u nás čeká:

moderní zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodním dosahem
zajímavá práce v atraktivním výrobním odvětví, které má budoucnost
práci v mladém a přátelském kolektivu
máme rádi kvalitně odvedenou práci a ctíme hodnoty, které se vyznačují vzájemnou důvěrou k našim zaměstnancům i zákazníkům, a profesionálním přístupem
nadstandardní platové ohodnocení
5 týdnů dovolené
pružná pracovní doba
možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
příspěvek na dopravu do zaměstnání
závodní stravování
služební telefon, notebook, firemní auto k dispozici u konkrétních prac.pozic
zaměstnanecké akce (večírky, zájezdy)
odměny za pracovní/životní jubilea

Společnost
ZLIN AIRCRAFT a.s.
Adresa
Letiště 1887, Otrokovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZLIN AIRCRAFT a.s., Martina Janíková