Pro doplnění našeho týmu hledáme vývojáře, který se nebojí výzvy a hledá práci, která ho bude bavit a naplňovat. Zabýváme se vývojem obsahů enterprise komerčních portálových řešení na míru pro zákazníky z Česka i zahraničí.

Proč začít právě ve společnosti GORDIC?

  • naší vizí je bezpečná a propojená společnost
  • jsme jednou z největších českých softwarových firem
  • působíme přes 25 let na trhu IT
  • náš software využívá více než 6000 organizací
  • základem je pro nás slušnost, loajalita a optimismus
  • klademe důraz na spolupráci, nápomocnost a ohleduplnost
  • dáme vám prostor pro seberealizaci

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • návrh a vývoj portálových komponent
  • spolupráce na implementaci portálových řešení
  • společné konzultace nad zadanými tématy
  • výzkumná činnost v rámci nových technologií

Co na Vás čeká?

  • zázemí prosperující a stabilní české firmy
  • mladý a dynamický kolektiv
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • práci s moderními technologiemi
  • kvalitní HW i SW vybavení
  • využití mentorů
  • firemní bonusový systém
  • hrazená účast na odborných školeních, konferencích
  • využívání rozmanitých IT technologií (Liferay, Java, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, SCSS, React) a nástrojů (Visual Studio Code, Eclipse, Apache NetBeans, Liferay DeveloperStudio, InfrelliJ IDEA)

Můžete potvrdit o sobě následující?

  • bezúhonnost, slušnost, samostatnost, flexibilitu
  • ochotu a schopnost rychle se učit
  • dobrou znalost Java, JacaScript, HTML, CSS
  • výhodou je znalost Liferay, SQL, React, TypeScript, znalost použití webpack/rollup, babel a zkušenost s Maven, Gradle projekty apod.

Společnost
GORDIC spol. s r.o.
Adresa
Trnitá 500/9, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GORDIC spol. s r.o., Petra Vodičková
+420 567 571 442