Green Swan Pharmaceuticals CR, a.s. je jedna z největších farmaceutických společností na českém trhu volně prodejných přípravků s dlouholetou tradicí, která se vždy snaží držet krok s dynamikou trhu a současnými trendy. Stejně jako se vyvíjí trh, vyvíjí se i naše společnost. Do našeho týmu nyní hledáme kolegu na pozici:

Brand Marketing Manager

Nabízíme příležitost pro lidi, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech, vyhovuje jim dotahování věcí do konce a cítí se dobře ve standardní denní agendě, kde mohou pečovat o značku, zákazníky a samostatně si koordinovat jednotlivé marketingové aktivity. Nezahálí a chtějí se dále rozvíjet!

Hledáme člověka, který vládne selským rozumem, má rád týmovou hru, ale zároveň dokáže fungovat jako samostatná jednotka. Dokáže kombinovat marketingové a obchodní zkušenosti, odpovídá za svěřené cíle, strategie a rozpočty.

Udělej správný krok ve své kariéře!

Jaká bude náplň Tvojí práce?

• Rozvoj stávajících aktivit s ohledem na dynamický vývoj trhu • Spolupráce na inovacích výrobků v novém měnícím se prostředí kamenných lékáren i on-line světa
• Spoluvytváření komplexních marketingových plánů pro svěřené značky a jejich implementace
• Koordinace projektů dle schváleného marketingového plánu ve spolupráci s interními odděleními i exter. dodavateli
• Sledování aktivit konkurence, analýza trhu, identifikace příležitostí na trhu • Hospodaření se svěřeným budgetem, reporting, forecasting
• Odpovědnost za naplnění obchodního plánu a profitabilní růst svěřených značek

Co bys měl v sobě mít a co bys měl umět?

• VŠ vzdělání (ekonomické nebo farmaceutické zaměření výhodou)
• Předchozí praxe v marketingu 2-3 roky ve Farmacii nebo FMCG výhodou
• Zkušenosti s přípravou ATL i BTL kampaní a různých komunikačních materiálů
• Pokročilá znalost Excel, práce daty
• Schopnost komplexního myšlení a řešení úkolů
• Dobré organizační schopnosti a smysl pro strukturu a řád
• Pozitivní myšlení, samostatnost, flexibilita, kreativita, analytické schopnosti
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti

Co za to nabízíme?

• Komplexní, zajímavou a zodpovědnou práci
• Zázemí stabilní mezinárodní farmaceutické společnosti
• Práci v atraktivním oboru v přátelském prostředí
• Prostor pro vlastní rozvoj a balanc mezi prací a soukromím • Týden dovolení navíc

• Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
• Mobilní telefon, IT vybavení
• Sleva na firemní produkty a další zaměstnanecké benefity

• Příjemné pracovní prostředí (Praha 4)
• Práce na HPP nebo IČO
• Nástup možný ihned

Společnost
Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.
Adresa
Pod višňovkou 1662/27, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Farmacie, Brand manager, Marketingová strategie, Product Manager, Project Manager, Specialista marketingu, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s., Eva Jirsová HR