Společnost je na trhu od roku 1991. Specializujeme se na podlahové krytiny a designové povrchy a kvalitou a rozsahem kolekce se dlouhodobě řadíme se mezi špičku ve svém oboru.

Přípravář | Rozpočtář

Náplň práce: budete administrativně a po technické stránce zajišťovat realizaci zakázek a zpracovávat podklady pro obchodní nabídky; je třeba počítat s tím, že se jedná jak o kancelářskou práci, tak i o práci v terénu;

Kvalifikační předpoklady: ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání - ideálně stavební obor; znalosti na úrovni odpovídající obsazované pozici, MS Office, AutoCAD LT, řidičský průkaz; výhodou je praxe v oboru, alespoň základní znalost angličtiny a SW Pohoda;

Termín nástupu: dle dohody;

Nabízíme: zajímavou různorodou práci, podporu v profesním růstu a možnost kariérního postupu, odpovídající finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity a kolegy, kteří Vám pomohou se úspěšně zapracovat;

Další požadavky: k odpovědi na inzerát laskavě připojte svůj aktualizovaný životopis a dle vlastního uvážení i další sdělení, která považujete za důležitá. Více informací o obsazované pozici Vám poskytneme při osobním pohovoru.

V případě, že se rozhodneme Vás pozvat k osobnímu pohovoru, budeme Vás nejpozději do čtrnácti dnů kontaktovat.

Společnost
BOCA Group, a.s.
Adresa
Vinohradská 2828/151, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

BOCA Group, a.s., Hana Zástěrová
+420 725 759 687