Pro významnou českou společnost v oblasti bezpečnostních systémů a technologií pro ochranu majetku a osob, která má dlouholeté působení na českém trhu, hledáme v rámci doplnění týmu v Praze nového kolegu na pozici Projektant slaboproudých systémů. Hledáme člověka zodpovědného, spolehlivého, se schopností pracovat samostatně a přemýšlet o projektech.

Jaké jsou požadavky na profil kandidáta:
- SŠ/ VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Vyhláška č. 50/1978 (§6 a vyšší)
- Znalost bezpečnostních technologií - EKV, EZS, EPS, CCTV, UKS
- Chuť a schopnost rozvíjet znalosti v oboru bezpečnostních technologií
- Dobrá znalost práce v programu AutoCAD
- Samostatnost, zodpovědnost, dotahování projektů do konce
- Řidičský průkaz B
- Komunikativní znalost AJ, schopnost porozumět odborným materiálům

Mezi hlavní náplň práce patří:
- Samostatné zpracování projektové dokumentace
- Návrhy technických řešení projektu, spolupráce a komunikace s obchodním týmem
- Realizování autorského dozoru na stavbě
- Účast na kontrolních dnech a jednáních u zákazníka

Jaká je pracovní nabídka:
- Práce na HPP ve stabilní, prosperující české společnosti s mnohaletou tradicí
- Perspektivní a zajímavé zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
- Motivující platové ohodnocení – kombinace fixního platu + osobního ohodnocení + bonusy
- Využívání benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta
- Účast na odborných seminářích, školeních

V případě Vašeho zájmu o pozici a další informace se těšíme na Váš zaslaný profesní životopis!

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Elektrotechnik, Projektant, Specialista zabezpečovacích zařízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura