Cítíte se, že se odborně nikam neposouváte a máte chuť to změnit?

Chcete pracovat v prostředí mezinárodní poradenské společnosti? Dělat zajímavou práci, ale vyhovuje Vám spíše menší tým a širší záběr? Máte rádi dynamické prostředí, kde můžete aktivně přispívat ke změnám a být součástí týmových rozhodnutí? Nebojíte se zodpovědnosti a samostatnosti?

Připojte se k týmu Crowe Czech Republic.

Crowe Global figuruje v top desítce největší sítí účetních a daňových poradců na světě. Naším jednoznačným cílem je stát se na zdejším trhu renomovaným a profesionálním partnerem v oblasti auditu, daňového a účetního poradenství a outsourcingu mezd a HR.

Do našeho pohodového pražského nebo brněnského týmu hledáme vhodného kandidáta, který dává přednost menšímu týmu před prostředím nadnárodní korporace.

Senior Accountant Praha/Brno

Náplň práce:

  • Komplexní vedení účetnictví našich zákazníků
  • Zpracování měsíční účetní závěrky a reportingu dle požadavků našich zákazníků
  • Zpracování roční účetní závěrky, příprava statutárních výkazů
  • Příprava přiznání daně z přidané hodnoty
  • Příprava podkladů pro audit
  • Spolupráce s daňovým oddělením na dani z příjmu svěřených zákazníků
  • Správa bankovních účtů a platební styk dle požadavků zákazníků
  • Správa klientských datových schránek
  • Běžná komunikace se zákazníkem o provozních věcech zejména v anglickém jazyce
  • Spolupráce s auditory a právníky našich zákazníků
  • Podpora a vedení juniornějších kolegů

Požadavky:

  • Praxe v účetnictví minimálně 3 roky podmínkou
  • Praxe v outsourcingu velkou výhodou
  • Schopnost samostatně zvládnout komplexní účetní agendu společnosti
  • Pokročilá znalost MS Excel (podmínkou), systému ABRA (výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
  • Chuť se učit a neustále na sobě pracovat

Nabízíme:

  • Možnost stát se členem dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení a balíček benefitů (stravenková karta, příspěvek na jazykové vzdělávání, 3 dny sickdays, týden dovolené navíc)
  • Příležitost k osobnímu růstu
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Pravidelné interní a externí školení v oboru i mimo něj
  • Účast na firemních akcích a diskusích se zajímavými odborníky i z jiných odvětví podnikání
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý tým :-)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV a my se Vám co nejdříve ozveme.

Společnost
Crowe
Adresa
U garáží 1611/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Služby, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel