Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.

Administrativní pracovník Informačně poradenského centra

Nabízíme zajímavou a perspektivní pracovní příležitost v moderní vzdělávací instituci - Vysoké škole ekonomie a managementu. Práce v mladém kolektivu a spolupráce se studenty a akademickými pracovníky na denní bázi je ideální pro kreativní, pečlivé a komunikativní pracovníky, které rádi uvítáme v našem týmu!

Požadujeme

Odborné a kvalifikační požadavky: vysokoškolské vzdělání, uživatelská práce na PC (MS Office), komunikativní znalost AJ výhodou.

Osobnostní předpoklady: logické, analytické myšlení, schopnost samostatné práce, flexibilita, přesnost, ochota spolupracovat, velmi dobré komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, zájem učit se novým věcem.

Náplň práce

Odpovědnost za vedení administrativy Informačně poradenského centra VŠEM, za komunikaci se studenty a akademickými pracovníky, administrativní zajištění výukových a zkouškových soustředění.

  • Bonusové finanční ohodnocení: základní složka mzdy a osobní finanční ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích, benefitní program (home office, sick day, stravenky, karta Multisport a další zaměstnanecké výhody).
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech a dále se vzdělávat.
  • Možnost kariérního postupu na vedoucí pozici v rámci Informačně poradenského centra nebo Rektorátu VŠEM.
  • Práce v moderních kancelářích v dosahu PID.

Výběrové řízení

V případě vážného zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy v českém jazyce společně s motivačním dopisem.

Uchazeči splňující stanovené podmínky VŠEM jsou pozváni do I. kola výběrového řízení, které zjišťuje osobnostní předpoklady uchazeče (ústní pohovor).

Informace o VŠEM získáte na www.vsem.cz.

Společnost
VŠEM
Adresa
Nárožní 2600/9a, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.