Náplň práce:

- znalost metodiky podvojného účetnictví dle účetních standardů včetně účtování a zpracování DPH

- evidence a účtování došlých faktur za služby a zboží, kontrola formální správnosti účetních dokladů

- účtování zápočtů, interních dokladů, platebních avíz

- účtování a evidence majetku

- tvorba podkladů pro přefakturaci

- spolupráce na vytváření pravidelných reportů, měsíčních závěrkách, auditu

- komunikace s ostatními odděleními společnosti

- spolupráce při měsíční a roční uzávěrce

- sestavování statistických výkazů a reportů

- spolupráce a komunikace s kolegy

Požadujeme:

- min SŠ vzdělání ekonomického směru- praxi na pozici účetní

- znalost v oblasti účetnictví, daňových zákonů- uživatelskou znalost produktů MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

- znalost anglického jazyka

- komunikační schopnosti - smysl pro odpovědnost, důslednost, pečlivost a loajalitu

Nabízíme:

- práci na HPP

- odborný a osobnostní růst

- příjemné a moderní pracovní prostředí

- odpovídající finanční ohodnocení

Společnost
Exec-Search
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Účetní, Specialista pohledávek, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search