V Directu pomáháme rádi a s úsměvem. Po telefonu nám klienti hlásí pojistné události, žádají nás o zaslání ztracené zelené karty, chtějí se dozvědět o našich produktech nebo nám chtějí jenom oznámit, že slečna Nováková už je paní Horáková.

Sdílíme příběhy, posloucháme a radíme. Máme přehled o všem, co naše pojišťovna nabízí a umíme vždy pomoci na míru. Podporujeme se i my navzájem.

Do jakých týmů hledáme nové parťáky? Rádi byste zkrácenou pracovní dobu? V týmu našeho Cool centra jsme tomu naklonění (4h/6h/8h úvazek) :-)

Specialista klientského centra

Na našem Coolcentru se mají klienti jako v bavlnce. Zodpovídáme jejich telefonické dotazy a pomáháme je vyřešit. Zajímá je, co si mohou u Directu pojistit, ptají se na informace ke své smlouvě nebo jim pomůžeme smlouvu změnit. Našim cílem je, aby klienti pokládali telefon s úsměvem a skvělým zákaznickým zážitkem.

Specialista pojistné události

Pomáháme klientům, kteří se dostanou do nesnází. Poslání specialisty pojistné události je poskytnout rychlou a ochotnou pomoc po telefonu každému, komu se stal malér. Ať jde o nehodu nebo strom na střeše, poskytuješ špičkový servis, jednoduše se stáváš pomocníkem a rádcem klienta v celém průběhu jeho hlášení pojistné události.

Obchodní specialista telemarketingu

Měníme svět pojišťovnictví a s ním i svět telemarketingu. Voláme jen s těmi, kdo o to projeví zájem. Společně sjednáváme povinné ručení, pojišťujeme při dobrodružstvích ve světě i u nás, přicházíme na to, jak nejlíp pojistit dům a vždy přidáváme něco navíc. Důležité je, aby byl klient spokojený a loučil se s námi s úsměvem.

-------------------------------

U nás nuda nehrozí. Stejně jako tvoje práce, i my jsme různorodí, rádi si povídáme a pomáháme si. Až po práci legraci? To u nás neplatí. My se bavíme celý den! Chodíme na pivo, sportujeme, jsme tak trochu posedlí dobrou náladou. A to všechno můžeš zažít i se svým psem, jsme dog friendly.

Chceš dělat práci, která dává smysl tobě, i lidem na druhé straně sluchátka? Strukturované životopisy jsou fajn, ale příběhy nás baví víc. Jaký je ten tvůj? Napiš nám a společně najdeme ten správný začátek tvého příběhu v Directu.


Informace o pozici

Společnost
Direct pojišťovna, a.s.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Pojišťovnictví, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistent v pojišťovnictví, Pojišťovací poradce, Pracovník call centra, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Direct pojišťovna, Monika Jindrová