Budujeme moderní digitální optickou síť pro rychlý internet a kabelovou IPTV televizi. Máme v nabídce přes 170 TV kanálů a hýčkáme si zákazníky nadstandardním osobním přístupem. Přijďte k nám rozšířit náš tým a přímo se podílejte na úspěchu.
Naše služby jsou dostupné ve více jak 40.000 domácnostech, zejména v nových bytových domech předních pražských developerů, ale i ve starších panelových zástavbách. Tam kam nedosáhnou naše optické kabely, připojujeme rychle a bezdrátově.

FAKTURANT/KA - INTERNET, KABELOVÁ TV

Co nabízíme:
· práci ve stabilní menší firmě poskytující od roku 2003 vlastní atraktivní produkty "denní potřeby" na vlastní telekomunikační optické a rádiové síti.
· práci na plný úvazek - HPP, nebo 3 dny v týdnu na DPP
· bohaté zaměstnanecké benefity (HPP)
· příspěvek na dovolenou 10.000 Kč/rok a stravenky 85Kč (HPP)
· 5 týdnů dovolené (týden navíc) + 4 dny zdravotního volna (HPP)
· příjemné pracovní prostředí a neformální atmosféru
· placené, nebo jinak kompenzované přesčasy
· Firemní připojení k internetu zdarma a zaměstnanecká sleva na kabelovou TV
· Prac.doba Po-Čt, 8-17 hod. a Pá 8-15 hod.
· Pololetní odměny podle odvedené práce a celkové spokojenosti až 40.000 Kč/rok. (HPP)
· Pravidelnou výplatu vždy 5-15. den v měsíci

Jak Vás oceníme:
· stabilní průměrné ohodnocení po zapracování: až 40.000 Kč/měs. (HPP, hrubá mzda, finanční benefity), nebo 20.000 Kč/měs. (čistá mzda)

Co vás čeká:
· každodenní komunikace se stávajícími zákazníky a zájemci o naše služby - Internet, kabelová TV
· fakturace služeb v našem systému Ispadmin a Pohoda
· práce na plný úvazek (nelze zkrácený úvazek, ale v případě dobrých výsledků lze pracovat částečně z domova)
· běžná kancelářská práce, agenda HR (praxe s HR vítána)

Co byste měli splňovat:
· pro-zákaznický přístup a ochotu pomoct zákazníkovi
. analyticky, samostatně a systémově uvažovat
· zkušenosti s pravidelnou fakturací v některém známém programu
· výborná znalost WORD, EXCEL
· angličtina na komunikativní úrovni
· mít týmového ducha

Pošlete nám svůj CV s motivačním dopisem a aktuální fotografií:
Těšíme se na Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie, který by nás měl oslovit. Mějte na paměti, že v odeslaném životopise je nutné uvádět jen pravdivé a přesné údaje o Vašem vzdělání a dosavadní praxi.

Společnost
Cznet.cz
Adresa
Pod vodárenskou věží 271/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Telekomunikace, Asistentka, Obchodní asistent, Office Manager, Pracovník call centra, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel