Zajímáš se o robotizaci procesů (RRA), výhodnou je znalost UiPath nástroje.

Máš zkušenosti s OCR (optical character recognition)?

Oblíbil sis produkty firmy Atlassian?

Baví tě nové technologie AI, RPA, Machine learning?

Umíš hledat a nacházet řešení potřeb klientů?

Chceš se iniciativně podílet na veškerém dění v týmu?

Pak hledáme právě tebe - týmového hráče se schopností táhnout za jeden provaz a odvahou pouštět se i do neznámých oblastí!

Náplň pracovní činnosti:

  • Příprava analytických podkladů pro robotizaci procesů a jejich transformace do technického jazyka
  • Tvorba, implementace a testování RPA automatizačních skriptů a jejich optimalizace
  • Konzultační a analytická práce na projektech s Atlassian - Jira a Confluence
  • Možnost podílet se na řízení společnosti a komunikaci se zákazníky

Profil kandidáta:

  • Koncepční a analytické myšlení se smyslem pro detail
  • Konzultační dovednosti a analytické myšlení
  • Základní znalost IT a balíku Office 365
  • Základní znalosti skriptování v rámci SQL
  • Základní znalost Jira nebo Confluence
  • Dobrou znalost AJ

Nabízíme:

  • Být součástí nové společnosti a podílet se na jejím budování a růstu
  • Unikátní možnost stát se kompetentním odborníkem a profesionálem, kterému naši klienti věří
  • Možnost pracovat s novými technologiemi (AI, RPA, machine learning, OCR)
  • Pružnou pracovní dobu, homeoffice
  • Získání minimálně 2 osobních certifikací UiPath
  • Získání minimálně 2 osobních Atlassian certifikací

Společnost
Fair Partners Int., s.r.o.
Adresa
nám. T. G. Masaryka 1281, Zlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.