Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú. podporuje již téměř 20 let rodiny s dětmi se zdravotním a sociálním znevýhodněním.

Přidejte se k nám, budete mít jedinečnou příležitost pomáhat těm, kteří to opravdu potřebují :-)

Hledá se dobrovolník na tábor pro děti se zdrav. znevýhod.

Zavedená nezisková organizace, která již 18 let podporuje děti se zdravotním znevýhodněním

HLEDÁ DOBROVOLNÍKY A DOBROVOLNICE NA POMOC S TÁBOREM PRO DĚTI SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM bez doprovodu rodičů.

Tábor se koná v Lužických horách na chatě Lužanka od 23. do 28. srpna 2020.
Ozvěte se a pojeďte s námi!

Těšíme se na Vás!

CO VÁS ČEKÁ:

- zapojení do přípravy a realizace táborového programu (her, výletů a dalších aktivit)

- poskytování pomoci dětem a dospívajícím se zdrav. znevýhodněním na táboře s tím, v čem potřebují - např. asistence při oblékání, stravování, zapojení do programu (pomoc při hygieně a na WC zajišťují pracovníci)

- podílení se na provozních činnostech při zajištění tábora (občasná pomoc v kuchyni, při úklidu)

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

- motivaci a vhodné osobnostní předpoklady pro práci s dětmi a dospívajícími (spolehlivost, zodpovědnost, empatický přístup, komunikativnost, organizační schopnosti…)

- trestní bezúhonnost

- dobrý zdravotní, psychickou odolnost

CO VÁM POSKYTNEME, A TO VŠE ZDARMA:

- týden strávený v přátelském kolektivu v historické roubené chalupě v CHKO Lužické hory

- dopravu na tábor a zpět

- celodenní stravování

- pojištění dobrovolníka

- metodické zaškolení

- průběžnou podporu při vaší práci během celého tábora

- získání praxe při práci s dětmi se zdravotním znevýhodněním a vydání potvrzení (pro účely studia nebo uplatnění na trhu práce)

V případě zájmu napište, proč byste s námi na tábor chtěli jet a jaké máte pro dobrovolničení předpoklady (zkušenosti vítány, ale nejsou podmínkou). Vaše odpovědi budeme očekávat do 31. 5. 2020.

Další informace poskytne Tereza Baudišová, DiS., koordinátorka dobrovolníků

Tel. 777 964 754

www.motylek.org

facebook.com/kcmotylek

Společnost
Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú.
Adresa
Vlčkova 1067/12, Praha – Černý Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Sdružení na pomoc dětem s handicapy, z.ú., Hana Urbanová
Vlčkova 1067 1067/12, 198 00 Praha 14, Česká republika
777 964 764
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.