HAVI Logistics je mezinárodní logistická společnost specializující se na skladování a logistiku potravinového i nepotravinového zboží s důrazem na vysokou kvalitu standardů. Společnost působí na lokálním trhu od roku 1992.

Do svého týmu nyní hledá zaměstnance na pozici "Vedoucí skladu".

Náplň práce:

Vedoucí skladu dohlíží a koordinuje činnosti podřízených zaměstnanců s cílem dosáhnout maximální kvality a produktivity, zajišťuje školení. Implementuje a koordinuje programy udržující zdravotní standardy a standardy QIP. Zajišťuje podklady pro provozní audity a přímo se těchto auditů účastní. Implementuje opatření, která minimalizují prostoje procesního zařízení. Řídí pohyb a bezpečnost produktů v DC. Je zodpovědný za dodržování bezpečnosti práce, požární bezpečnosti, zákoníku práce. Dohlíží na činnost společností poskytujících služby v rámci své působnosti. Spolupracuje na tvorbě budgetu a je zodpovědný za jeho dodržování. Komunikuje s dodavateli služeb, vyjednává a řídí vyběrová řízení.

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení, roční bonus
Práci na hlavní pracovní poměr
Flexibilní pracovní dobu
Zajímavou pracovní náplň s odpovídající mírou samostatnosti a odpovědnosti
Perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti
Práci v příjemném kolektivu
Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů – stravenky, Cafeterii,výuku Aj,pravidelné navyšování mzdy, 25 dní dovolené,pojištění odpovědnosti, odměny za pracovní výročí, firemní akce

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání a praxe na porovnatelné pozici min. 3 roky
Středoškolské vdělání a praxe nan a porovnatelné pozici min. 5 let
HACCP, GMP a standardy QIP;
Uživatel MS Office (Outlook, Teams, Excel, PowerPoint)
Manažerské dovednosti
Samostatnost
Organizační dovednosti,
Vynikající dovednosti v oblasti komunikace a řešení problémů
Angličtina slovem i písmem
Znalosti SAP výhodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete prosím životopis na níže uvedenou adresu. Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem, kontaktovat budeme kandidáty postupující do užšího výběru.

Poskytnuté údaje zpracujeme v souladu se zákonem o ochraně osobních dat.

Kontakt na nás:

HAVI Logistic s.r.o

Ivana Cívková

Vašíčkova 125

27204 Kladno

Tel.: 725 924 174

Společnost
HAVI Logistics s.r.o.
Adresa
Vašíčkova 125, Kladno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HAVI Logistics spol. s r.o., Ivana Cívková