Jsme renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na pražském trhu s nemovitostmi. Disponujeme zkušeným týmem lidí, kteří tvoří firmu rodinného charakteru. Zaměřujeme se na prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Jsme odborníky na pražský realitní trh a vyhledávaným partnerem pro desítky developerů a bankovních domů.

RECEPČNÍ

Pracovní náplň:

  • zajištění chodu recepce, administrativa,
  • vyřizování telefonických hovorů, přijímání návštěv,
  • příjem, distribuce a odesílání pošty,
  • objednávání kancelářských potřeb a občerstvení,
  • komunikace s externími dodavateli,
  • práce s interní databází.

Požadujeme:

  • administrativní znalosti (Word, Excel),
  • plynulou znalost českého jazyka,
  • komunikativní znalost anglického jazyka,
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita,
  • samostatnost a pozitivní přístup.

Nabízíme:

  • zaškolení a adaptační proces,
  • samostatnou, zodpovědnou práci,
  • možnost kariérního postupu,
  • přátelský tým spolupracovníků,
  • příjemné prostředí v centru Prahy.

Váš životopis posoudíme a v případě, že budete vybrán/a k osobní účasti ve výběrovém řízení, budeme Vás co nejdříve kontaktovat. V opačném případě budou Vámi poskytnuté údaje v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů skartovány.

Společnost
LEXXUS a.s.
Adresa
Na poříčí 2090/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Služby, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Pracovník call centra, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.