Jsme novým lídrem českého a slovenského trhu v oblasti poskytování inovativních expertních, inženýrských a projekčních služeb. Naší předností jsou skvělí lidé, inovativní přístup a otevřená komunikace. Jsme AFRY CZ. Nic neskrýváme, poznejte nás zblízka.

1. ledna 2020 došlo ke sloučení 4 tradičních společností ze skupiny ÅF Pöyry - AF-CITYPLAN, AF-Consult Czech Republic, AF-Engineering a AF Nuclear Projects. Fúzí vznikla firma s jedinečným rozsahem portfolia služeb, pokrývající oblasti architektury, dopravy, průmyslu, energetiky, stavebnictví a infrastruktury.

Více než 27 let zkušeností nám umožňuje přinášet inovativní a jedinečná řešení v oblastech konzultačních, inženýrských a expertních služeb v mnoha oblastech.

Jsme součástí skandinávské skupiny ÅF Pöyry Group, jež má v současné době přes 17 000 zaměstnanců a působí po celém světě.

Projektant elektro a I&C

Chtěl by ses zapojit do rozvíjejícího se týmu, kde budeš mít možnost se učit od zkušených kolegů, ale zároveň dostaneš příležitost ukázat, co v Tobě je? Baví Tě samostatná práce, ale zároveň umíš být týmovým hráčem? Pak patříš mezi nás!

Náplň práce

Projekční činnost v oboru elektro a I&C pokrývající oblasti klasické i jaderné energetiky, teplárenství, chemického a papírenského průmyslu.

Koho potřebujeme?

  • Máš středoškolské/vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru?
  • Máš dobré komunikační schopnosti, písemný a ústní projev?
  • Je jedno, na jaký CAD program jsi zvyklý/á, hlavně že jsi připraven/á dále se učit a rozvíjet své schopnosti,
  • Praktická znalost programů Comos případně ELCAD vítána,
  • Chceš se stát špičkou v oboru? Vytvoříme Ti na to podmínky,
  • Komunikuješ rád/a nejen se svými kolegy, ale i se zákazníky, dokážeš vyhovět jejich požadavkům, stanovit si priority a ještě s úsměvem,
  • Díky technickému vzdělání toho víš o této práci hodně, možná máš za sebou i pár let praxe, ale pro nás je nejdůležitější Tvůj zájem a chuť, abychom dělali naši práci dobře,
  • Chtěl/a by jsi ve Tvé profesní kariéře dosáhnout autorizace? Pomůžeme Ti se na ní připravit.
  • Jsi aktivní řidič?
  • Pečlivě si přečteme životopisy čerstvých absolventů i zkušenějších profesionálů.

Proč u nás pracovat?

  • Máme skvělý tým plný profesionálů a věříme, že se jednou staneš jedním z nás.
  • Rádi ti předáme naše letité zkušenosti.
  • Na dobré projekty se u nás nečeká roky, zapojíš se do nich hned.
  • Máme silné mezinárodní zázemí, můžeš pracovat na českých i zahraničních projektech.
  • Pracovní úvazek přizpůsobíme tvým potřebám a možnostem.
  • Ještě studuješ? Paráda! Máme spoustu skvělých témat pro závěrečné práce.

Ještě ti to nestačilo? Tak pokračujeme…

  • Pružná pracovní doba – nedržíme stráž u dveří, k doktorovi si klidně dojdi.
  • Stravenky – takový milý bonus, který ale stále frčí.
  • 5 týdnů dovolené a 5 sickdays – "rýmičku" klidně vylež, za to ti nikdo hlavu neutrhne.
  • Odměny/bonusy – lákavé, že? Jistě, že také pro tebe něco máme.
  • Školení a osobní rozvoj – nabízíme ti možnost, jak se stát špičkou tvého oboru.
  • Dobrá káva a čaj – to je přece základ. Umíš k tomu něco upéct?
  • Přátelské prostředí – u nás se můžeš smát i nahlas. Znáš nějaký dobrý vtip?
  • Možnost parkovat přímo v areálu – aspoň se koukneme, jak umíš řídit.
  • Cyklotrasa hned vedle firmy, kolárna i sprcha – je fajn udělat něco pro sebe i životní prostředí.
  • Venkovní sezení na zahradě – k odpolední kávičce ideální.
  • Firemní akce – v práci makáme, ale na večírcích to umíme taky pěkně rozbalit.

Pokud je odpověď na předchozí otázky kladná, pak hledáme právě Tebe. Prostě nám pošli životopis, napiš pár řádků a připoj k tomu prosím souhlasné prohlášení o zpracování osobních údajů(ke stažení). Brzy se ti ozve personalista a domluví s tebou schůzku. Těšíme se na tebe.

Jak to probíhá?

  • Když se nám tvůj životopis bude líbit, moc rádi se s tebou osobně setkáme. U čaje nebo kávy si rádi poslechneme, co tě k nám přivedlo.
  • Nemusíš se nás bát. Jen si popovídáme, co od práce u nás očekáváš ty a co hledáme my. A třeba to zajiskří!
  • V teplákách asi úplně nechoď, ale jinak si na formality nehrajeme. Hlavně buď sám sebou.
  • Máš už za sebou projekty, kterými se nám chceš pochlubit? Nádhera! Je potřeba umět prodat svůj talent i zkušenosti.
  • Uděláme s tebou malý orienťák po budově aneb jak by řekl klasik: „Ať víš, do čeho jdeš.“
  • Nejsme ti, co strkají hlavu do písku. Ať už to s pohovorem dopadne jakkoliv, dáme ti v každém případě zpětnou vazbu.

Společnost
AFRY CZ s.r.o.
Adresa
Magistrů 1275/13, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AFRY CZ s.r.o., Vladislava Balonová
+420 725 760 269