Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. hledá vhodné kandidáty na pozici Asistentka v advokátní kanceláři

Recepční/asistentka v advokátní kanceláři

Nabízíme

· práci v profesionálním prostředí a mladém kolektivu

· odpovídající finanční ohodnocení

· prostor pro profesní růst

· pracoviště v centru města, moderní zázemí

· možnost skloubit práci se studiem

Požadujeme

· ideálně student denního studia

· aktivní a samostatný přístup k práci

· loajalitu, flexibilitu, spolehlivost, odpovědnost

· reprezentativní vystupování a výborné komunikační dovednosti

· dobré organizační schopnosti, systematičnost a důslednost

· AJ na komunikativní úrovni

· uživatelskou znalost práce s PC – MS Office, Adobe Acrobat

Náplň práce

· zajišťování plynulého chodu recepce, péče o klienty

· administrativní podpora kanceláře

· přijímání telefonních hovorů, evidence pošty

· zadávání dat do interního systému, správa a aktualizace databáze

· administrativní činnost spočívající v práci s PC

Požadované vzdělání

· Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka pracovního poměru

· na dobu neurčitou

Typ pracovního poměru

· práce na zkrácený úvazek (brigáda)

Benefity

· Bonusy/prémie, občerstvení na pracovišti, Multisport karta (příspěvek na sport, volný čas), firemní akce

Společnost
Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o.
Adresa
Vinohradská 2828/151, Praha – Žižkov
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 22.5.2020 – 22.5.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o., Eliška Sedlecká
Vinohradská 2828/151, 13000 Praha 3 – Žižkov, Česká republika
+420 246 028 028