International Clinical Research Center
Pekařská 53, Brno, 656 91 Česká republika

Financial Specialist

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

Předpokládaný nástup: červenec 2020/dohodou

Náplň práce

  • správa financí u přidělených projektů,
  • příprava podkladů za spravované projekty pro potřeby účetní závěrky
  • spolupráce a komunikace s projektovými manažery a se zástupci poskytovatelů dotací;
  • kooperace s ostatními finančními specialisty z FNUSA-ICRC, účetním a právním oddělením FNUSA, při realizaci projektů;
  • příprava podkladů pro potřeby povinných auditů projektů;
  • pravidelná kontrola zaúčtování způsobilých nákladových položek a bankovních operací v účetnictví organizace;
  • příprava podkladů k finanční části monitorovacích zpráv projektu;
  • příprava přehledů pro vedení Finančního oddělení ICRC a poskytovatele dotace;
  • spolupráce při přípravě nových projektových žádostí (příprava rozpočtů).

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru;
  • Znalost účetních standardů a podvojného účetnictví podmínkou;
  • praxe v realizaci dotačních projektů výhodou;
  • orientace v principech vnitropodnikového účetnictví;
  • znalost angličtiny na komunikační úrovni;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou;
  • analytické myšlení, samostatnost, proaktivní přístup;

Nabízíme

  • práci na plný úvazek v centru Brna v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu;
  • možnost úzké spolupráce s top odborníky z výzkumného a lékařského prostředí;
  • odpovídající pracovní podmínky a ohodnocení;
  • flexibilní pracovní dobu,
  • zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu si rádi projdeme Váš životopis s uvedením údajů o dosavadní praxi včetně referencí od předchozího zaměstnavatele a motivační dopis. Napište nám do 15. 6. 2020.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Tyto údaje poskytujete Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Pokud nebudou Vámi zaslané materiály požadovány zpět, budou po uplynutí doby, na kterou byl souhlas poskytnut, skartovány.

Společnost
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Adresa
Pekařská 664/53, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Rozpočtář/kalkulant, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Dominika Mochová
tel. 543 185 569