Když se řekne letadlo, ve světě je odpovědí ZLIN. Jsme moderní a inovativní výrobní společnost s dlouholetou tradicí se zaměřením na konstruování, testování a výroby výcvikových a akrobatických letadel. Kvalita, tradice, spolehlivost a bezpečnost reprezentují značku ZLIN AIRCRAFT a jsou základem pro další vývoj a stabilitu. Modernizace technologického zázemí vytváří optimální prostředí pro osobní rozvoj našich zaměstnanců. Do svého týmu hledáme pracovité spolehlivé zaměstnance, kterým záleží na výsledcích jejich práce.

HR SPECIALISTA/TKA s potenciálem na Vedoucí pozici

Je pro Vás důležité, aby za lidmi byli vidět výsledky?

Hledáme mezi sebe kolegyně a kolegy s chutí rozvíjet se a posouvat vpřed.

Nehledáme „obyčejného“ personalistu, ale člověka, který „žije“ firmou a stará se o to, aby se po lidské stránce rozvíjela.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude odpovědný/á za komplexní řízení oblasti lidských zdrojů a interního chodu společnosti, za zlepšování kvality pracovního života zaměstnanců a bude pravou rukou vedení společnosti.

Co Vás čeká

- nábor, aktivní vyhledávání a výběr vhodných kandidátů

- organizace vstupních školení a adaptačních procesů

- vedení personální agendy a správa složek zaměstnanců

- tvorba, rozvoj dokumentace a vnitřních směrnic

- spolupráce se mzdovou účtárnou, příprava podkladů a správa benefitů

- pracovně právní podpora manažerům společnosti

- organizace školení a vzdělávání

- HR marketing, interní komunikace, rozvoj firemní kultury a organizace firemních akcí

Ideální práce pro Vás, pokud ...

- máte praxi a zkušenosti s interním HR min.3 roky

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru řízení lidských zdrojů nebo podobně zaměřené

- orientujete se v pracovně právní legislativě

- AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni

- uživatelská znalost MS Office

- jste komunikativní a empatický/á, umíte být diplomatický/á i asertivní

- máte v krvi optimismus, chuť do práce a nadšení pro HR

- jste systematický/á, máte schopnost vnést do věcí řád a utřídit si priority

Co na vás u nás čeká:

moderní zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodním dosahem
zajímavá práce v atraktivním výrobním odvětví, které má budoucnost
práci v mladém a přátelském kolektivu
máme rádi kvalitně odvedenou práci a ctíme hodnoty, které se vyznačují vzájemnou důvěrou k našim zaměstnancům i zákazníkům, a profesionálním přístupem
nadstandardní platové ohodnocení
5 týdnů dovolené
pružná pracovní doba
možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
příspěvek na dopravu do zaměstnání
závodní stravování
služební telefon, notebook, firemní auto k dispozici u konkrétních prac.pozic
zaměstnanecké akce (večírky, zájezdy)
odměny za pracovní/životní jubilea

Společnost
ZLIN AIRCRAFT a.s.
Adresa
Letiště 1887, Otrokovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Vrcholový management, Personalista, HR ředitel/manažer, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ZLIN AIRCRAFT a.s., Andrea Škarková