Společnost ČSAD Havířov a.s., člen dopravní skupiny Transdev, hledá pro IT zajištění svých provozů zaměstnance na pozici

IT specialista

Náplň práce:

· Správa, údržba a instalace PC, NB – W7 a W10

· Poskytování podpory uživatelům, plnění úkolů z Helpdesku (HW, SW)

· Základní správa serverů MS Windows (AD, GPO, WSUS, DHCP…)

· Základní správa a konfigurace aktivních prvků

· Základní správa MS SQL

· Základní správa firewall Fortigate

· Správa, údržba a rozvoj IT prostředků

· Spolupráce na IT projektech v rámci společnosti

Požadavky:

· SŠ s dvouletou praxí v oboru IT/VŠ vzdělání

· Analytické schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

· Orientace na interního klienta

· Technická angličtina

· Komunikativnost, flexibilita

· Všeobecný přehled v ICT

· Řidičský průkaz skupiny B

· Nástup: ihned

Nabízíme:

· Plný pracovní úvazek

· Týden dovolené navíc

· Příspěvek na závodní stravování

· Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Kontaktní osoba:

Daniel Vozňák

Společnost
ČSAD Havířov a.s.
Adresa
Havířov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČSAD Havířov a.s., Daniel Vozňák
+420 722 504 516, mail: daniel.voznak@transdev.com