Liga lesní moudrosti HLEDÁ A PÁTRÁ

Vedoucí kanceláře

Máš chuť a energii rozvíjet, budovat a učit se?

Zajímá Tě neziskový sektor v oblasti práce s dětmi a mládeží?

Na ústředí hledáme člověka, který by se chtěl zapojit do dění v kanceláři LLM.

Co to konkrétně znamená?

Liga lesní moudrosti je nezisková organizace, která sdružuje děti, mládež a dospělé. Tedy všechny nadšené jedince, kteří se vydali po stezce woodcraftu – po stezce osobního rozvoje, spolupráce, přátelství a souznění s přírodou dle vzoru E. T. Setona a severoamerických indiánů. www.woodcraft.cz

Náplň práce:

  • Práce s registrem členů, spolupráce s řadou dobrovolníků
  • Odpovědnost za běžnou činnost, rozvoj, plánování v kanceláři LLM (zajištění úředních hodin pro veřejnost 1x týdně 16:00 – 18:00)
  • Zajištění servisu pro ústřední orgány (příprava podkladů na schůze náčelnictva, tvorba zápisu – schůze probíhá jednou měsíčně od 18:00 do 23:00)
  • Komunikace s ústředními orgány, organizačními jednotkami, členy LLM a dalšími subjekty mimo LLM (úřady, média, jednotlivci)
  • Tvorba vnitřního zpravodaje LLM, výroční zprávy, psaní PR článků.
  • Spolupráce s ekonomem při sestavování a čerpání rozpočtu kanceláře
  • Řízení či spolupráce na aktuálních projektech kanceláře či ústředních orgánů (agenda spojená s dotacemi z různých zdrojů, Sněm zástupců, Mezinárodní setkání woodcrafterů…)
  • Práce s rezervačním systémem základen

Požadavky:

  • SŠ, VoŠ nebo VŠ vzdělání
  • Vítána zkušenost s řízením projektů (MŠMT, ESF, ...)
  • Dobrá znalost práce na PC, počítačová gramotnost
  • Znalost českého jazyka na výborné úrovni, zejména v psaných textech
  • Časová flexibilita, schopnost pohotově reagovat, pracovat v týmu
  • Samostatnost, spolehlivost, sledování a dodržování termínů
  • Ochota učit se nové věci
  • Znalost vnitřního prostředí neziskového sektoru výhodou

Jedná se o 0,75 úvazku s možností navýšení. Nástup od 1. 7. 2020.

Chcete-li získat další informace, obraťte se rovnou na Mášu - 602 714 592

Zájemci nechť zašlou stručný motivační dopis a informace o své profesní kvalifikaci do 10. 6. 2020.

O případném postupu do dalšího kola formou ústního pohovoru Vás budeme informovat.

Společnost
Liga lesní moudrosti, z. s.
Adresa
Senovážné náměstí 977/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 24 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Liga lesní moudrosti, z. s., Tomáš Sadílek
602 714 592