Jsme původně italská rodinná personální společnost s více než dvacetiletou historií a pobočkami v USA, Brazílii, Itálii, Rumunsku, České republice a Švýcarsku. Zaměřujeme se především na letecký a automobilový průmysl, petrochemii a IT.
Naší zásadou je "Stojíme při Vás".

.NET/C# VÝVOJÁŘ SENIOR

Hledáte v této nejasné době práci ve stabilní společnosti? Pokud ano, pak Vám rádi představíme naši pracovní nabídku!
Do Plzeňského vývojového centra hledá zahraniční IT společnost zkušeného .NET/C# Programátora, který bude součástí progresivního a dynamického týmu. Naším klientem je významná společnost, která se zabývá IT poradenstvím, konzultací a poskytováním řešení a služeb. Práce zde je rozmanitá a budete mít příležitost setkat se s různými technologiemi, takže se rozhodně nebudete nudit.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Velice zajímavý balíček benefitů (5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky, Multisport karta...)
• Možnost realizovat své dobré nápady
• Propracovaný systém odborného a osobního vzdělávání
• Flexibilní pracovní dobu
• HPP nebo IČO
• Vývojové kanceláře v centru Plzni – přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou
• Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi
• Zázemí úspěšné mezinárodní IT společnosti

Co budete dělat?

• Vyvíjet aplikací na VB, C# s využitím .NET Framework 4.8
• Vyvíjet, upravovat a optimalizovat databáze na MS SQL
• Zpracovávat technické dokumentace
• Vytvářet unit testy
• Samostatné řešit svěřené úkoly

Co od Vás očekáváme?

• Znalost technologií VB.Net/C#
• Znalost MS SQL
• Znalost vývoje a použití webových služeb
• Praxi na obdobné pozici
• Znalost HTML, CSS, JavaScript je výhodou
Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis a rádi Vám sdělíme podrobnější informace!

Společnost
Quanta Human Resources CZ s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Quanta Human Resources CZ s.r.o., Svetlana Danielyan
+420 601 506 732
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.