Investiční skupina Comfort Finance Group působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů Comfort Money a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí.

Akviziční specialista (part-time/full-time)

Rosteme a posilujeme svoji pozici na trhu, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu.

Pracovní náplň:

· aktivní oslovování finančních poradců pro rozvoj externí spolupráce v oblasti prodeje dluhopisů

· zadávání a aktualizace dat v CRM systému

· úzká spolupráce s ostatními kolegy obchodního týmu

Očekáváme:

· VŠ/SŠ vzdělání (ekonomického zaměření) – vhodné pro studenty či maminky na mateřské/rodičovské dovolené

· komunikační a obchodní dovednosti

· pečlivost

Nabízíme:

· flexibilní pracovní dobu

· stravenky v hodnotě 100 Kč

· plně hrazenou multisport kartu

· občerstvení na pracovišti

· přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Prodejce po telefonu/Telesales, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

COMFORT FINANCE GROUP, Jana Blechová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.