Jsme nangu.TV, sestra Alef Nula, a zajišťujeme technologický vývoj, funkcionality a provoz IPTV-OTT platformy, na které běží Orange TV, O2 TV, T-Mobile TV a další interaktivní TV ve střední a východní Evropě.

Ty největší technologické výzvy přicházejí s živým přenosem sportovních zápasů, jako je fotbalová Liga mistrů. Přenášíme stovky gigabitů až terabity dat za sekundu a obsloužíme statisíce uživatelů v jeden okamžik! To se vymyká jakýmkoliv standardním webovým službám nebo aplikacím, jsme o level výš.
Pracuj s námi na komplexním entertainment produktu, který v Evropě denně používá přes 1 milion uživatelů.

Nenabíráme, ale vybíráme – parťáka, univerzálního projekťáka. Tvůj profil by měl mít těžiště v roli Service Delivery Managera s přesahem do organizačního a prioritizačního skillu Product Ownera.

Čeká tě důležitá role a zajímavá náplň práce:

V oblasti Service Delivery managementu (Ongoing Support):

  • zajišťovat komplexní péči o zákazníka v post-projektové fázi (velmi důležitá bude správná a včasná odezva na incidenty, plánování a řízení prací běžné údržby IPTV - OTT platformy a jiných servisních akcí, řešení eskalací ze strany zákazníka);
  • pravidelně komunikovat s klíčovými stakeholdery na straně zákazníka (osobní schůzky, telekonference, workshopy);
  • k zákazníkům reportovat provozní stav platformy ve formě měsíčních a kvartálních Status reportů.

Role Product Owner u nás znamená:

  • především velmi dobře znát produkt - naši IPTV-OTT platformu, očekává se technický přehled, ale i pochopení technického řešení;
  • stanovovat priority a rozhodovat o pořadí jejich plnění v interních týmech;
  • tyto priority, cíle a jejich plnění komunikovat všem zainteresovaným stranám;
  • efektivně spolupracovat s kolegy ze svého týmu i s ostatními odděleními (nejčastěji s architekty a vývojáři);
  • komunikovat s našimi B2B zákazníky a diskutovat jejich potřeby a hodnoty;
  • definovat cíle jednotlivých sprintů a řídit aktivity plánování a releasování produktu;
  • proaktivně se podílet na zlepšování produktu - plánovat strategie rozvoje.

Jak si tě představujeme:

  • máš zkušenosti v oblasti IT dodávek ve firmách zaměřených na výkon (ideálně IPTV / video služby / Telco / SW);
  • k řešení problémů a vzniklých situací přistupuješ systematicky, umíš převzít zodpovědnost;
  • tvojí silnou stránkou je jasná a korektní komunikace, zejména při sdělování nepříjemných faktů, otevřenost a velmi dobrá schopnost vycházet s lidmi;
  • dokážeš jasně vysvětlit cíl, kam směřujeme a proč;
  • umíš držet focus a zaměřuješ se na výsledky;
  • nechybí ti selský rozum;
  • vlastníš řidičské oprávnění sk. B – jsi aktivní řidič.
  • máš plynulou češtinu nebo slovenštinu a
  • ovládáš angličtinu v psané i v mluvené formě (požadujeme min. úroveň B2).

Všechny potřebné znalosti v týmu máme a umíme je předat. Svoji šanci na úspěch ve výběrku nevzdávej - rádi Tě podpoříme!

Čím nás zaujmeš:

  • máš výborný self-management;
  • nadšením do nejnovějších technologií a schopností jim porozumět;
  • zájmem si znalosti prohlubovat a rozvíjet se;
  • dokážeš tzv. naskočit do rozjetého vlaku a rychle se učíš nové věci.

Velkou výhodou bude:

  • univerzitní vzdělání technického směru;
  • zkušenosti s agilními metodami pro SW vývoj.

Na seznamu "must have" si u nangu.TV můžeš odškrtnout

  • Produkt, který má smysl – je výzvou, a to dostatečně složitou, vyžaduje tvůj rozvoj. Málokdo může při živém přenosu Ligy mistrů říct: "To je produkt, na kterém dělám."
  • Nejnovější technologie – budeš u hot novinek vývoje interaktivní televizní a video zábavy.
  • Silné know-how – mentoring a bestpractices podpoří tvůj profesní růst.
  • NEkorporátní prostředí – žádná nesmyslná byrokracie, cokoli je potřeba, řešíš na přímo. Za svojí prací vidíš konkrétní výsledky.

To "něco" navíc:

  • Moderní office v pražském Karlíně – v "zelené" budově Butterfly, s možností parkování.
  • Chillout zóna – retro gamesky, šipky, posezení na střešní terase s výhledem.
  • Bezva kolektiv – uvolněná přátelská atmosféra, otevřená komunikace, nešetříme humorem.
  • Work-life balance – flexibilní pracovní doba s core 10-16 h, možnost homeoffice, 5 dní dovolené navíc, sick days, stabilizační dovolená.
  • K platu finanční odměna a pestrá škála benefitů, se kterými ušetříš – roční lítačka na MHD, zvýhodněný mobilní tarif i pro člena rodiny, stravenky, multisportka, atd.
  • LAN party (CS:GO je srdcovka), nevíkendové stmelovačky, úterní snídaně.
  • Kvalitní kávu "tavíme" na kód, imunitu boostuje fresh ovoce, pravidelnou dávku cukru jistí Coca-Cola.

Náš COVID-19 náborový proces:

Posouzení profilu ▶️ Online test ▶️ Videopohovor ▶️ Poslání nabídky ▶️ Podepsání pracovní smlouvy

Zaujali jsme tě? Hledáme právě tebe? Dej nám o sobě vědět!

Mrkni na náš LinkedIn, Welcome to the Jungle, Facebook, Instagram a Atmoskop.

Společnost
nangu.TV
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace, IT analytik, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Specialista mobilních technologií, Quality Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel