Minerva Česká republika, a.s. je úzce orientovaná organizace na zákazníka, pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů. Více než dvacetileté zkušenosti na trhu ji řadí k předním dodavatelům IT od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy.
V současnosti vypisuje výběrové řízení na pozici

KONZULTANT SYSTÉMOVÉ PODPORY

Konzultant systémové podpory

Popis pozice:

- systémová podpora zákazníků

- systémová podpora ostatních konzultantů

- reklamace a řešení chyb s dodavatelskou firmou (anglicky)

- instalace, konfigurace a správa serverů na platformě VMWare/Linux

- instalace, konfigurace a správa ERP systému QAD (zaškolíme)

- instalace nových produktů QAD

Požadujeme:

- pokročilou znalost systémů Linux/Unix (administrace)

- konverzační úroveň angličtiny

- znalost systémů Windows (instalace, konfigurace)

- znalost MS Office (instalace, konfigurace)

- konfigurace a nastavení sítí

- základní znalost hardwaru

- VŠ nebo SŠ vzdělání

- schopnost samostatné práce

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Zázemí a stabilitu střední společnosti

• Osvojení a práci se SW produktem světové třídy (www.qad.com)

• Motivující finanční ohodnocení

• 5 týdnů dovolené

• Příspěvek na stravování

• Notebook, mobilní telefon

• Zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky

• Benefitní program (Sodexo Cafeteria MojeBenefity)

• Zodpovědnou, samostatnou práci

• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

• Příjemný a stálý kolektiv

Upřesnění:

• Pracoviště Tábor

• Jednosměnný provoz, Možný home office

• Nástup možný ihned

• Nabídka i pro absolventy bez praxe

Společnost
Minerva Česká republika, a.s.
Adresa
Skálova 2490/21, Tábor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.